Skull & Bones – dokładna data premiery i oficjalny gameplay już niebawem

DK
2022/06/24 23:50

Znany branżowy informator wyjawia, że Ubisoft szykuje duże ogłoszenie dla fanów gier o morskich wilkach.

O pirackim projekcie od Ubisoftu zrobiło się głośno pod koniec kwietnia, ale później temat utonął w informacyjnym morzu. Teraz znowu zdaje się wypływać na powierzchnię – na przykład parę dni temu można było przeczytać o ratingu Skull & Bones w Brazylii. Tym samym okazało się, że Ubisoft najpewniej zrezygnuje z wydania tytułu na PlayStation 4 i Xbox One. A tymczasem Tom Henderson ma kolejne świeże wieści na temat gry.

Skull & Bones – dokładna data premiery i oficjalny gameplay już niebawem

Informator napisał na łamach TryHardGuides.com, że według jego źródeł Ubisoft szykuje w nadchodzących dniach jakąś większą prezentację S&B. Pokaz ma odbyć się pomiędzy 4 a 8 lipca. Szczegóły są raczej mgliste, ale Tom Henderson twierdzi, że to właśnie wtedy mamy poznać dokładną datę debiutu gry i dostać porządny gameplay. A oprócz tego Ubisoft ma wyjawić też parę innych szczegółów na temat projektu.

GramTV przedstawia:

W tym miejscu warto przypomnieć, że jakiś czas temu do internetu wypłynął gameplay z wczesnej wersji Skull & Bones. Wideo najpewniej przedostało się do sieci dzięki jednemu z uczestników beta testów produkcji. Ubisoft postanowił nie udawać, że tego nie widzi – i w odpowiedzi na przeciek udostępnił w mediach społecznościowych oficjalny teaser Skull & Bones.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!