Shang-Chi wprowadzi do MCU Iron Fista? Aktorka zdradziła wielką tajemnicę

Radosław Krajewski
2021/07/17 16:00
0
0

Michelle Yeoh zdradziła pierwsze szczegóły swojej roli w nadchodzącym filmie Marvela, który może przynieść sporo niespodzianek.

Od tygodnia w kinach możemy oglądać pierwsze solowe przygody Czarnej Wdowy. Jest to pierwsza produkcja Marvela od dwóch lat, więc nic dziwnego, że fani stęsknili się za uniwersum i tłumnie ruszyli do kin, ustanawiając nowy finansowy rekord. Kolejnym filmem studia będzie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, opowiadający historię pierwszego bohatera azjatyckiego pochodzenia. Produkcja może przynieść jedną zaskakującą niespodziankę i tak jak w Czarnej Wdowie pojawił się pierwszy mutant w MCU, tak Shang-Chi położy podwaliny pod wprowadzenie Iron Fista. Tę zaskakującą wiadomość zdradziła aktorka Michelle Yeoh, która ujawniła szczegóły swojej roli.Shang-Chi wprowadzi do MCU Iron Fista? Aktorka zdradziła wielką tajemnicęAktorka w wywiadzie promującym jej ostatni film została zapytana o udział w Shang-Chi. Yeoh wyznała, ze cieszy się z pierwszego azjatyckiego superbohatera, po czym poprawiła się, że film wprowadzi również superbohaterki. Zdradziła, że gra strażniczkę mitycznego miasta, które służy do szkolenia młodych ludzi, aby skutecznie bronili nasz świat, ale również inne przed demonami. Choć nie wiadomo dokładnie, o jakie miasto chodziło aktorce, ale serwis Collider spekuluje, że może chodzić o słynne Kun-Lun. Jeżeli ta nazwa jest Wam znajoma, to możecie kojarzyć ją z serialu Iron Fist Netflixa. To właśnie w tej produkcji główny bohater spędził długie miesiące na nauce, szkoląc się w sztukach walki.

Obrońcą tego miasta jest sam Iron Fist. Niestety nic nie wskazuje na to, żeby w filmie miał pojawić się ten superbohater. W pierwszej kolejności Marvel będzie chciał wprowadzić Daredevila, który może zadebiutować już w trzeciej części Spider-Mana lub w serialu She-Hulk. Niewykluczone, że drugi w kolejce będzie właśnie Iron Fist. Niestety za wcześnie jest, aby spekulować, czy studio rozważa do tej roli znanego z serialu Finna Jonesa, czy też postawi na zupełnie nowego aktora.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserował Destin Daniel Cretton, znany z Przechowalni numer 12, Szklanego zamku i Tylko sprawiedliwość. W obsadzie znaleźli się: Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu, Ronny Chieng, Benedict Wong oraz Dallas Liu. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni zadebiutuje w kinach 3 września 2021 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!