Czarna Wdowa wprowadziła pierwszego mutanta do MCU? Aktor zaskoczył fanów

Radosław Krajewski
2021/07/16 15:40

Wygląda na to, że najnowszy film Marvela zawiera ukrytą niespodziankę, którą właśnie zdradził jeden z aktorów.

Czarna Wdowa pojawiła się w kinach przed tygodniem i rozpoczęła swoją dominację, zarabiając rekordowo wysoką kwotę podczas weekendu otwarcia. Fani ciepło przyjęli pierwszą od prawie dwóch lat produkcję Marvela, chociaż pojawiło się kilka głosów krytyki, głównie skierowanych w stronę antagonisty filmu, który nie przypadł do gustu widzom. Jak w każdym filmie studia i Czarna Wdowa zawiera sporo easter eggów oraz odniesień do poprzednich produkcji z MCU. Jeden z nich wzruszył fanów, którzy są zachwyceni detalem z Avengers: Wojna bez granic. Jednak niektóre niespodzianki pozostałyby prawdopodobnie nieodkryte, gdyby nie jeden z aktorów, który postanowił podzielić się ze światem szczegółami swojej postaci. Jak przyznał na swoim Instagramie, jego bohater jest pierwszym mutantem, który pojawił się w uniwersum.Czarna Wdowa wprowadziła pierwszego mutanta do MCU? Aktor zaskoczył fanówJeszcze przed premierą filmu wiele osób zastanawiało się, jak zapowiadane pojawienie się Ursy Majora zostanie rozwiązane. W końcu mowa o wielkim niedźwiedziu, który nieszczególnie pasuje do stylistyki uniwersum Marvela. Studio poszło więc inną drogą i uczynili z bohatera zaledwie postać epizodyczną. Pojawia się on w gułagu, w którym znajduje się Red Guardian. Siłuje się z radzieckim superbohaterem na rękę, ale szybko przegrywa to starcie. Red Guardian łamie mu nadgarstek, a my więcej tej postaci już nie widzimy. Teraz Daniel Richters, aktor wcielający się w tę postać zdradził za pośrednictwem swojego Instagrama, że jego bohater jest mutantem, a co więcej, pierwszym, który pojawił się w uniwersum.

Czarna Wdowa już jest dostępna! Po dwóch latach mogę wreszcie ogłosić, kim jest moja postać: Ursa Majorem – pierwszym mutantem (X-Men), który pojawił się w Kinowym Uniwersum Marvela. Ursa jest częścią Zimowej Gwardii, znanej jako „rosyjska odpowiedź na Avengers”. Jego moc zmienia go w niesamowitego niedźwiedzia, przekraczającego rozmiarami Hulka. Ursa pojawia się wielokrotnie w komiksach, walcząc z Wolverinem oraz Hulkiem. Kiedy producenci na planie powiedzieli mi, kim naprawdę jestem, pozwoliłem sobie na łzy szczęścia w pokoju hotelowym, ponieważ spełniło się moje filmowe marzenie: zostać superbohaterem z komiksów. Mam nadzieję, że Marvel sięgnie jeszcze po Ursę.

Przypomnijmy, że Czarna Wdowa to szpiegowski thriller, w którym Natasza Romanow musi zmierzyć się z dawną traumą, gdy złowroga organizacja znów wkracza w jej życie. Ścigana przez potężnych, bezwzględnych wrogów, Natasza próbuje uporać się z przeszłością szpiega i naprawić relacje z bliskimi, które musiała poświęcić jeszcze przed wstąpieniem do Avengers.

GramTV przedstawia:

Reżyserską Czarnej Wdowy jest Cate Shortland, znana z filmów Salto i Lore oraz serialu SMILF. W obsadzie znaleźli się: Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz, O-T Fagbenle, Ray Winstone, William Hurt i Michelle Lee. Film pojawił się na ekranach 9 lipca.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!