Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Yakuza w PS Plus Premium i Extra. Do usługi Sony trafią wszystkie odsłony serii

Mikołaj Ciesielski
2022/07/28 08:05

Do końca bieżącego roku abonenci japońskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi częściami popularnego cyklu.

Yakuza w PS Plus Premium i Extra. Do usługi Sony trafią wszystkie odsłony serii

Wczoraj poznaliśmy oficjalną ofertę PlayStation Plus Essential na sierpień. Bez wątpienia jedną z ciekawszych pozycji na wspomnianej liście jest Yakuza: Like a Dragon. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji, jakie Sony szykuje dla fanów popularnego cyklu Ryu ga Gotoku Studio. Japońska firma potwierdziła bowiem, że do końca bieżącego roku abonenci PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi odsłonami serii Yakuza.

Gry z serii Yakuza w PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra

Jak wspomnieliśmy wyżej, już w przyszłym tygodniu abonenci PlayStation Plus Essential będą mogli pobrać Yakuza: Like a Dragon. To jednak dopiero początek sierpniowych atrakcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami w nadchodzącym miesiącu subskrybenci PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra otrzymają również dostęp do trzech innych odsłon serii Yakuza:

  • Yakuza 0 (PlayStation Plus Premium/ PlayStation Plus Extra) – sierpień;
  • Yakuza Kiwami (PlayStation Plus Premium/ PlayStation Plus Extra) – sierpień;
  • Yakuza Kiwami 2 (PlayStation Plus Premium/ PlayStation Plus Extra) – sierpień.

GramTV przedstawia:

W kolejnych miesiącach 2022 roku klienci Sony będą natomiast mieli okazję zagrać w Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered, Yakuza 5 Remastered oraz Yakuza 6: Song of Life. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsze trzy wymienione produkcje dostępne będą wyłącznie dla abonentów PlayStation Plus Premium. Yakuza 6: Song of Life pojawi się natomiast również w usłudze PlayStation Plus Extra.

Na koniec przypomnijmy, że najnowsza odsłona serii Yakuza, czyli Yakuza: Like a Dragon, zadebiutowała na rynku w listopadzie 2020 roku. Tytuł dostępny jest obecnie na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji Ryu ga Gotoku Studio, to zapraszamy Was do lektury: Yakuza: Like a Dragon – recenzja – nowa generacja.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!