SCORN z wcześniejszą premierą! "Czekaliście wystarczająco długo"

DK
2022/09/29 18:20
0
0

Gra ukaże się na PC i konsolach Xbox.

Do takich informacji branża raczej nie przywykła. Okazuje się, że horror SCORN, który miał trafić do sklepów 21 października, zadebiutuje o tydzień wcześniej – tytułu należy spodziewać się 14 października. To niezła odmiana – ostatnio wiele premier wypadło z kalendarza, więc można by się było spodziewać raczej innej wiadomości. Dla uczczenia tego newsa twórcy z Ebb Software zaprezentowali trailer o tytule “Czekaliście wystarczająco długo...”. Publikujemy go na samym dole.

SCORN z wcześniejszą premierą!

A co dotyczy innych wieści na temat produkcji, to pod tym adresem publikowaliśmy świeżutki gameplay ze SCORN. Trwające ponad 8 minut wideo pokazuje prolog. Jest klimat – ale jednocześnie jest tu też tak jakby trochę pusto. Natomiast tutaj pisaliśmy o szacowanej długości horroru. Okazuje się, że gra nie będzie ani za krótka, ani za długa.

SCORN – platformy

Horror zmierza na komputery i konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Dodatkowo od razu wyląduje też w usłudze Xbox Game Pass – czyli subskrybenci usługi zagrają bez dodatkowych opłat. Jeśli jesteście zainteresowani graniem na blaszakach, to pod tym adresem sprawdzicie wymagania sprzętowe gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!