Ruszają beta testy Frostpunk 2. Twórcy oferują zniżkę na rozszerzoną edycję gry

Patrycja Pietrowska
2024/04/15 16:00
0
0

Posiadacze wersji Deluxe już od dzisiaj sprawdzą możliwości Frostpunk 2.

Frostpunk 2 to wyczekiwana przez miłośników pierwszej odsłony produkcja 11 bit studios. Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami, już od dzisiaj posiadacze wersji Deluxe będą mogli wziąć udział w beta testach gry. Dodatkowo deweloperzy postanowili obniżyć cenę wspomnianej edycji dostępnej w przedsprzedaży.

Ruszają beta testy Frostpunk 2. Twórcy oferują zniżkę na rozszerzoną edycję gry

Już dziś ruszają beta testy Frostpunk 2. Deweloperzy obniżają cenę wersji Deluxe

Posiadacze wersji Deluxe Frostpunk 2 już od dzisiaj (godz. 19:00) będą mogli wziąć udział w beta testach gry. Testy potrwają do 22 kwietnia i zaoferują dostęp do trybu sandbox. To jednak nie koniec dobrych wieści związanych z produkcją 11 bit studios.

Deweloperzy postanowili bowiem obniżyć cenę dostępnej w przedsprzedaży edycji Deluxe o 10%. Aktualnie na platformie Steam zakupimy grę w rozszerzonej wersji w cenie 233,99 zł. Edycja zapewnia dostęp między innymi do beta testów, a w przyszłości także do 3 DLC i zawartości dodatkowej.

Odkryj survivalową grę o społeczeństwie osadzoną 30 lat po tym, jak apokaliptyczna śnieżyca spustoszyła Ziemię, przekształcając nasz świat w surowe, lodowe pustkowie. We Frostpunk 2 stawisz czoła nowemu śmiertelnemu zagrożeniu – ludzkiej naturze i jej nienasyconemu pragnieniu władzy. – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że Frostpunk 2 zadebiutuje na rynku 25 lipca 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste, a także do usługi PC Game Pass. W późniejszym terminie tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S (na sprzęcie Microsoftu również zasili bibliotekę Xbox Game Pass).

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!