Roots of Pacha – pikselowy symulator życia, który przyciąga tysiące graczy

Jakub Smolak
2023/04/30 19:00
0
0

Gra miała swoją premierę zaledwie kilka dni temu.

Roots of Pacha to propozycja od niezależnego studia Soda Den. Gra zadebiutowała na rynku 25 kwietnia i od razu zyskała sympatię graczy. Wszystko za sprawą niecodziennego settingu, gdyż produkcja zabiera nas w podróż do epoki kamienia.

Roots of Pacha – pikselowy symulator życia, który przyciąga tysiące graczy

Roots of Pacha alternatywą dla Stardew Valley

Na wstępie warto zaznaczyć, że Roots of Pacha jest dostępne wyłącznie na PC. Gra spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Na Steam zdobyła już ponad 500 recenzji, a miażdżąca większość z nich, bo aż 91%, to pozytywne opinie. Wielu graczy wskazuje Roots of Pacha jako godną alternatywą dla słynnego Stardew Valley, gdyż produkcje są niezwykle podobne pod względem schematu rozgrywki.

„Rozpocznij swoją podróż odkrywając zależności, które ukształtowały pierwotny świat. Naucz się przetwarzać i przechowywać żywność (opcje mięsne, wegetariańskie i wegańskie), zacznij pracować z metalem, twórz piękną ceramikę i sztukę, odkryj duchowość swojego klanu i wynajdź nowe budynki, aby rozbudować swoją wioskę w dowolny sposób” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jeśli lubicie gry polegające na zakładaniu i rozwijaniu osady, to Roots of Pacha powinno być strzałem w dziesiątkę. Spodziewajcie się takich aktywności jak eksploracja w poszukiwaniu surowców, uprawianie pól, łowienie ryb i oswajanie oraz opieka nad zwierzętami. Warto dodać, że gra posiada tryb multiplayer, a twórcy zachęcają graczy do poznawania tego świata w gronie przyjaciół.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!