Rise of the Ronin z nową zawartością. Team Ninja szykuje aktualizację dla fanów

Mikołaj Ciesielski
2024/05/23 08:40
0
0

Deweloperzy przygotowali nowe misje i nie tylko.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Rise of the Ronin może pochwalić się lepszymi wynikami sprzedaży od serii NiOh. Nic więc dziwnego, że Team Ninja postanowiło przygotować aktualizację, która może zachęcić część użytkowników do ponownego uruchomienia wspomnianej produkcji. Nadchodzący patch wzbogaci bowiem grę japońskiego studia o nową zawartość.

Rise of the Ronin z nową zawartością. Team Ninja szykuje aktualizację dla fanów

Team Ninja zapowiedziało nową zawartość do Rise of the Ronin

Zgodnie z przekazanymi informacjami Rise of the Ronin jeszcze w tym tygodniu ma otrzymać aktualizację, która wprowadzi do gry m.in. 5 nowych misji sojuszniczych. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez deweloperów ze studia Team Ninja. Nadchodzący patch pozwoli bowiem graczom również ponownie pogorszyć porządek publiczny w trybie Północ.

Aktualizacja doda także funkcję synchronizacji poziomów w misjach wykonywanych w ramach Świadectwa Duszy. Do poziomu trudności Północ wprowadzone zostaną natomiast dwa nowe bonusy zestawu. Wraz z nadchodzącym patchem w dojo pojawią się też partnerzy szkoleniowi.

GramTV przedstawia:

Nie zabraknie też kilku zmian i poprawek. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation. Jak wspomnieliśmy wyżej, nowa aktualizacja do Rise of the Ronin ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Niestety Team Ninja nie ujawniło, kiedy dokładnie zamierza udostępnić rzeczony patch.

Na koniec przypomnijmy, że Rise of the Ronin dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat najnowszej produkcji studia Team Ninja, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Rise of the Ronin - Brzydkie dziecko Assassin’s Creed i soulsów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!