Return to Silent Hill – nowe szczegóły. Fabuła filmu oraz obsada

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/16 14:30

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat zapowiedzianego jeszcze w zeszłym roku filmu Return to Silent Hill.

Do sieci trafiły nowe informacje na temat filmu Return to Silent Hill, który został oficjalnie zapowiedziany jeszcze w zeszłym roku. Redaktorzy portalu Deadline ujawnili szczegóły związane z fabułą oraz obsadą produkcji.

Return to Silent Hill – nowe szczegóły. Fabuła filmu oraz obsada

Return to Silent Hill – fabuła i obsada filmu

Po pierwsze, otrzymaliśmy potwierdzenie, że film wyreżyseruje Christophe Gans, który zajął się jednocześnie stworzeniem scenariusza, w czym pomogli mu William Josef Schneider oraz Sandra Vo-Anh.

Po drugie, zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu w Niemczech oraz Europie Wschodniej. I wreszcie, po trzecie, w role głównych bohaterów wcielą się Jeremy Irvine (Czas wojny) i Hannah Emily Anderson (Piła: Dziedzictwo).

Jeżeli chodzi o fabułę filmu, poznamy historię Jamesa (Irvine), który załamał się po odejściu swojej ukochanej (Anderson). Po otrzymaniu tajemniczego listu decyduje się wrócić do tytułowego Silent Hill, aby odnaleźć swoją miłość. Jednak w trakcie poszukiwań miasteczko będzie powodem coraz to gorszych koszmarów, które spowodują, iż James zacznie martwić się o własne zdrowie psychiczne.

GramTV przedstawia:

Tak o filmie wypowiedział się sam Gans:

Return to Silent Hill to mitologiczna historia miłosna o kimś tak głęboko zakochanym, że gotów jest pójść do piekła, aby kogoś uratować. Jestem zachwycony, iż wspaniałe talenty zarówno Jeremy’ego Irvine’a, jak i Hannah Emily Anderson zabiorą nas w tę podróż do świata psychologicznego horroru, który, mam nadzieję, nie tylko zadowoli, ale także zaskoczy fanów Silent Hill.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!