Return to Silent Hill w produkcji. Konami zapowiedziało nowy film

Radosław Krajewski
2022/10/20 14:20

Nie tylko nowe gry, ale również kolejny pełnometrażowy film.

Podczas wczorajszej specjalnej transmisji Konam zapowiedziało nie tylko kilka nowych gier z serii Silent Hill, w tym remake drugiej odsłony, ale także nowy film. Fani na tę zapowiedź czekali dziesięć lat i teraz otrzymali zapewnienie, że powrócą do Silent Hill już za kilka lat.

Return to Silent Hill w produkcji. Konami zapowiedziało nowy film

Silent Hill 2 otrzyma ekranizację

Produkcja zatytułowana Return to Silent Hill powstaje pod bacznym okiem Christophe’a Gansa, czyli reżysera pierwszej części z 2006 roku. Przez wielu graczy tamta produkcja uznawana jest za jedną z najlepszych ekranizacji gier w historii. Powrót Gansa na reżyserskim stołku w trzecim filmie to z pewnością bardzo dobra wiadomość.

Nowy film będzie adaptacją Silent Hilla 2 i podobnie jak oryginał, nie będzie zwykłym horrorem z paranormalnymi elementami, ale psychologicznym dreszczowcem, który pokaże prawdziwą naturę człowieka w obliczu ekstremalnego zagrożenia. Twórcy zapowiedzieli, że będą chcieli pozostawić wierni oryginałowi, ale jednocześnie uwspółcześnić historię, aby była bardziej przystępna dla widzów.

GramTV przedstawia:

Niestety nie wiadomo kiedy film trafi do kin. Projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, więc na premierę będziemy musieli zapewne poczekać co najmniej dwa lata. Konami nie ujawniło nazwiska aktora, który wcieli się w głównego bohatera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!