Respawn Entertainment poszukuje rąk do pracy nad niezapowiedzianą grą

Maria Wawrzyniak
2021/06/08 16:30

Na oficjalnej stronie firmy znalazły się nowe ogłoszenia o pracę – studio poszukuje osób, które zajęłyby się niezapowiedzianym jeszcze tytułem.

Na oficjalnej stronie internetowej studia Respawn Entertainment pojawiły się (podajemy za serwisem Game Rant) dwa nowe ogłoszenia o pracę. Przedstawiciele zespołu poszukują osób, które miałyby zająć się niezapowiedzianym projektem. Niestety, na temat samej gry nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele poza tym, że najprawdopodobniej zawierać będzie elementy zaczerpnięte z gatunku RPG.Respawn Entertainment poszukuje rąk do pracy nad niezapowiedzianą grąPierwsze ogłoszenie dotyczy głównego projektanta walki; kandydat na to stanowisko powinien mieć doświadczenie w tworzeniu klas postaci, przeciwników, a także w projektowaniu systemu zdolności i starć z bossami. Jeśli chodzi o drugie ogłoszenie, mowa o głównym projektancie systemów, który powinien mieć doświadczenie w tworzeniu ekonomii gry, mając na uwadze różnorodność graczy w kwestii umiejętności oraz potrzeb. W ogłoszeniu czytamy, że projekt znajduje się na wczesnym etapie produkcji.

Może chodzić o zupełnie nową markę, ale może też chodzić na przykład o kontynuację ciepło przyjętego Star Wars Jedi: Fallen Order, które – jak ujawnili przedstawiciele Electronic Arts w jednym z raportów finansowych – jest pierwszą grą z zupełnie nowej serii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!