News

Respawn Entertainment nie wyklucza kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order

Maria Wawrzyniak, 29.11.2019 18:35 3

Po wielkim sukcesie – zarówno sprzedażowym, jak i recenzenckim – deweloperzy przyznali, że chętnie stworzyliby następną produkcję w tym uniwersum.

We wtorek pisaliśmy o świetnych wynikach sprzedażowych Star Wars Jedi: Fallen Order. Wielu graczy zaczęło się więc zastanawiać, co twórcy mają do powiedzenia na temat ewentualnej kontynuacji – większość milczy, aczkolwiek dyrektor ds. strategii marki z Respawn Entertainment, Charlie Houser, postanowił tę ciszę przerwać. Dziennikarze serwisu GamesRadar przeprowadzili ze wspomnianym twórcą rozmowę, podczas której mężczyzna nie krył się z tym, że jego zespół bardzo chętnie podejmie się kolejnego wyzwania w znanym uniwersum.

Bawiliśmy się znakomicie [podczas tworzenia Fallen Order]. Dla nowego zespołu, który połączył swoje siły w Respawn Entertainment wiązało się to również z ogromem nauki, aby wszystko się udało. Dotychczasowe odzewy ze strony graczy oraz informacje zwrotne i to, jak wszyscy traktują tę produkcję sprawia, że bardzo chcielibyśmy kontynuować tworzenie niesamowitych opowieści i doświadczeń, nadal opowiadając tę historię w znanym uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Nie jest to wprawdzie równoznaczne z oficjalnym potwierdzeniem, że takowa kontynuacja powstanie, ale bądźmy szczerzy – wątpię, żeby Electronic Arts oraz Respawn Entertainment przeszli obok takiego sukcesu obojętnie i uznali to za zakończony rozdział. Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało 15 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze