Titanfall 3? „Kto wie, co przyniesie przyszłość” – mówi Respawn Entertainment

Mikołaj Ciesielski
2021/09/23 12:05
0
0

Fani serii nie mają jednak co liczyć na szybką premierę kolejnej odsłony.

Titanfall 3? „Kto wie, co przyniesie przyszłość” – mówi Respawn Entertainment

Wielu miłośników pierwszoosobowych strzelanek z pewnością marzy o powrocie serii Titanfall. W lipcu nadzieje graczy na rychłą premierę Titanfall 3 pogrzebał jednak Jasona Garza, który odpowiada w Respawn Entertainment kontakt ze społecznością, informując, że nad kontynuacją Titanfall 2 w studiu pracują obecnie dwie osoby. Fani nie muszą się jednak obawiać się, że zespół całkowicie zapomniał o marce, co potwierdza opublikowany dziś przez deweloperów wpis na Twitterze.

Wbrew temu, co twierdzą niektórzy ludzie, Titanfall jest bardzo ważnym elementem naszego DNA. Kto wie, co przyniesie przyszłość…” – czytamy w poście udostępnionym na oficjalnym profilu Respawn Entertainment.

Nie oznacza to jednak, że Titanfall 3 znajduje się obecnie w produkcji. Wspomniany Jason Garza na poniedziałkowej transmisji live po raz kolejny podkreślił, że studio nie skupia się w tym momencie nad kolejną odsłoną serii Titanfall, ponieważ zespół pracuje nad „zbyt dużą liczbą gier. Wygląda więc na to, że miłośnicy marki muszą uzbroić się w cierpliwość.

Należy pamiętać, że Respawn Entertainment nieustannie rozwija Apex Legends, czyli darmową grę z gatunku battle royale. Dużo mówi się również o kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Na początku sierpnia Electronic Arts określiło produkcję mianem marki i zapowiedziało, że zamierza dalej w nią inwestować, co sugeruje, że zapowiedź kolejnej części przygód Cala Kestisa jest jedynie kwestią czasu.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii Titanfall, czyli Titanfall 2, zadebiutowała na rynku w październiku 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji studia Respawn Entertainment, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pan Robot – Recenzja Titanfall 2.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!