Resident Evil 4 w wersji LEGO. Fan odtworzył początek gry przy pomocy klocków

Mikołaj Ciesielski
2023/03/15 14:20
0
0

Do stworzenia wideo wykorzystano ponad 3000 zdjęć.

Resident Evil 4 w wersji LEGO. Fan odtworzył początek gry przy pomocy klocków
YouTube

Remake Resident Evil 4 trafił już w ręce pierwszych graczy, przez co w sieci można natknąć się na różnego rodzaju materiały ze wspomnianej produkcji. Tymczasem jeden z fanów postanowił w interesujący sposób uczcić nadchodzącą premierę odświeżonej wersji hitu z 2005 roku i przygotował materiał wideo, w którym odtworzył początek czwartej odsłony serii Resident Evil za pomocą klocków LEGO. Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie.

Jeden z fanów postanowił odtworzyć początek Resident Evil 4 za pomocą klocków LEGO

Autorem wspomnianego materiału jest użytkowników, który w serwisie YouTube posługuje się pseudonimem „Cara Aleatorio”. Z opisu dowiadujemy się, że do stworzenia wideo konieczne było wykonanie ponad 3000 zdjęć, a złożenie wszystkiego całość zajęło około 2 miesięcy. Twórca korzystał również z programu Blender.

Materiał – jak wspomnieliśmy wyżej – pozwala zobaczyć, jak początek Resident Evil 4 prezentowałby się w wersji LEGO. Autor zadbał o różnego rodzaju detale, które z pewnością zostaną docenione przez fanów Resident Evil. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S juz 24 marca. Capcom zapowiedział także, że premierowa aktualizacja poprawi efekty deszczu, o które martwili się fani serii Resident Evil.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!