Pełna wersja gry Resident Evil 4 Remake w rękach graczy. Uwaga na spoilery

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/13 15:15

Wszystko wskazuje na to, że do sieci wyciekła pełna wersja gry Resident Evil 4 Remake, którą można przejść od początku do końca.

Choć pełna wersja gry Resident Evil 4 Remake pojawi się na rynku dopiero 24 marca, tak, jak podaje znany branżowy insider Dusk Golem na Twitterze, produkcja trafiła już do niektórych graczy. Jest więc całkiem prawdopodobne, iż niedługo w sieci zaczną pojawiać się materiały zawierające duże spoilery – zalecamy oczywiście ostrożność! Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na temat incydentu.

Pełna wersja gry Resident Evil 4 Remake w rękach graczy. Uwaga na spoilery

Resident Evil 4 – pełna wersja gry w sieci. Uwaga na spoilery

Wczytywanie ramki mediów.

Uwaga: Resident Evil 4 Remake jest w 100% na wolności, ludzie pokazali mi kilka klipów z różnych lokazji. Nie będę się nimi dzielił, ale jeżeli chcecie uniknąć spoilerów, to zachowajcie ostrożność. (...) Choć jestem pewien, że Capcom będzie usuwać materiały, to i tak sugeruję ostrożność przy przeglądaniu mediów społecznościowych i stron do dzielenia się materiałami wideo.

GramTV przedstawia:

Przeciek wydaje się wiarygodny – zwłaszcza że na kolejne informacje natrafił Tom Henderson, który opublikował potencjalną listę osiągnięć Resident Evil 4 Remake. Zainteresowanych zapraszamy pod ten adres.

Przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutuje 24 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra, podobnie jak Resident Evil Village, nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Pod tym adresem znajdziecie wymagania sprzętowe.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!