Remnant 2 wreszcie z wyczekiwaną od kilku miesięcy funkcją. Patch już dostępny

Mikołaj Ciesielski
2024/03/01 09:30
0
0

Gracze mogą cieszyć się wspólną rozgrywką bez żadnych przeszkód.

Twórcy Remnant 2 już kilka miesięcy temu informowali, że „aktywnie” pracują nad wprowadzeniem funkcji cross-play. Studio Gunfire Games informowało wówczas o problemach z „różnymi platformami”, ale okazuje się, że twórcom wreszcie udało się pokonać wszelkie przeszkody. Wczoraj wspomniana produkcja doczekała się bowiem aktualizacji, która dodaje do gry wyczekiwaną przez wielu graczy opcję.

Remnant 2 wreszcie z wyczekiwaną od kilku miesięcy funkcją. Patch już dostępny

Remnant 2 ze wsparciem dla funkcji cross-play. Gunfire Games dotrzymało obietnicy

Zgodnie z przekazanymi informacjami wsparcie dla funkcji cross-play w Remnant 2 dostępne jest już na wszystkich platformach. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by użytkownicy komputerów osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S wspólnie stawili czoła siłom Root. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu fanów produkcji Gunfire Games.

Rozgrywka międzyplatformowa to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy funkcji w Remnant 2. Nasza społeczność była niesamowita i cierpliwie czekała na jej wprowadzenie. Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaną dzisiaj aktualizacją, ponieważ zespół ciężko pracował, aby stało się to rzeczywistością – skomentował David Abams, szef studia Gunfire Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Remnant 2 zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S pod koniec lipca 2023 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Gunfire Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Remnant II – najważniejsze, aby oddać dwa dobre skoki…

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!