Remake Max Payne 1 i 2 to „duża gra z ogromnym potencjałem” – zapowiada Remedy

Mikołaj Ciesielski
2024/03/21 07:35
0
0

Fińskie studio wierzy w sukces odświeżonych wersji przygód Maxa Payne’a.

Już w kwietniu 2022 roku Remedy Entertainment zapowiedziało remake dwóch pierwszych odsłon serii Max Payne. Nieco ponad miesiąc temu deweloperzy poinformowali natomiast, że prace nad Max Payne 1 i 2 Remake „nabrały tempa”. W trakcie ostatniego spotkania, na którym omawiano wyniki finansowe, dyrektor generalny fińskiego studia ponownie wspomniał o odświeżonej wersji przygód Maxa Payne’a.

Remake Max Payne 1 i 2 to „duża gra z ogromnym potencjałem” – zapowiada Remedy

Remake Max Payne 1 i 2 otrzyma podobny budżet co Alan Wake 2

Tero Virtala wierzy, że Max Payne 1 i 2 Remake pozwoli utrzymać Remedy Entertainment dobrą passę. Szef fińskiego ponownie przypomniał, że w ciągu ostatniego roku poczynione zostały „znaczne postępy” w pracach nad wspomnianym tytułem. Deweloper wspomniał również o dużym budżecie, który ma pomóc odnieść grze sukces.

Max Payne 1 i 2 Remake również znajduje się w fazie gotowości produkcyjnej. Zespół poczynił znaczne postępy w ciągu roku. Remake Max Payne 1 i 2 to nowa duża gra z ogromnym potencjałem, dzięki podobnemu budżetowi deweloperskiemu co Alan Wake 2 – mówi Virtala.

GramTV przedstawia:

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji na temat Max Payne 1 i 2 Remake. Dyrektor generalny Remedy Entertainment zapowiedział jednak, że wspomniany tytuł jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku ma „przejść do kolejnego etapu rozwoju”.

Na koniec przypomnijmy, że Max Payne Remake 1 i 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Obecnie nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!