Psy czy koty? Ghostwire: Tokyo rozwiewa wątpliwości!

Smolak
2022/04/02 14:45
0
2

Bethesda podzieliła się ciekawą statystyką. W którym obozie jesteście?

Nie od dziś wiadomo, że ludzie dzielą się na psiarzy i kociarzy. No dobra, są jeszcze ci, którzy kochają wszystkie zwierzęta, niezależnie od rozmiaru, koloru, stopnia puszystości futra lub obślizgłości łusek. Ciekawą statystyką podzieliła się ekipa Bethesdy. Wszystko wskazuje na to, że osoby zagrywające się w Ghoswire: Tokyo zdecydowanie wolą głaskać psy.

Wczytywanie ramki mediów.

Dzięki nadprzyrodzonym mocom główny protagonista Ghoswire: Tokyo potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Ponadto w wyrazie sympatii może je nakarmić lub pogłaskać. Z grafiki zaprezentowanej przez wydawcę z łatwością wywnioskujemy, że pieseły cieszą się dużo większą estymą. Pogłaskane zostały one bowiem 2760122 razy. Koty natomiast doczekały się jedynie 848437 pieszczot. Trzeba przyznać, że różnica jest miażdżąca. Oczywiście, nie chcemy dzielić graczy, ale dajcie znać, w którym obozie znajdujecie się Wy.

Na koniec przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo zadebiutowało na rynku 25 marca, a gra dostępna jest na PlayStation 5 i PC. W przyszłym roku grono odbiorców powiększy się o użytkowników konsol Xbox Series X. Zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!