Project CARS 1 i 2 znikają z dystrybucji. Ostatnia szansa na zakup obu tytułów

Mikołaj Ciesielski
2022/08/23 10:15

Jeśli zamierzacie uzupełnić swoje kolekcje o produkcje studia Slightly Mad, to radzimy się pospieszyć.

Project CARS 1 i 2 znikają z dystrybucji. Ostatnia szansa na zakup obu tytułów

Deweloperzy ze studia Slightly Mad poinformowali, że zarówno Project CARS, jak i Project CARS 2 zostaną wkrótce całkowicie usunięte z dystrybucji. Gracze, którzy chcą uzupełnić swoje kolekcje o wspomniane tytuły, muszą się pospieszyć, ponieważ druga część serii gier wyścigowych zniknie ze sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Project CARS i Project CARS 2 zostaną wkrótce wycofane ze sprzedaży

Już 21 września z dystrybucji wycofane zostanie Project CARS 2. Nieco później – bo 3 października – ze sprzedaży zniknie natomiast Project CARS. Dlaczego deweloperzy podjęli taką decyzję? Powodem są oczywiście wygasające licencje na poszczególne tory oraz samochody, których nie zdecydowali się przedłużyć zarówno sami twórcy, jak i wydawca.

Deweloperzy podkreślają jednak, że posiadacze Project CARS i Project CARS 2 będą mogli nadal cieszyć się wszystkimi funkcjami obu gier, w tym także trybami wieloosobowymi.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia główna odsłona serii Project CARS – czyli Project CARS 3 – zadebiutowała na rynku w sierpniu 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Project CARS 3 – recenzja. Slightly Mad Players…

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!