Producenci Koła czasu porównują drugi sezon do Gladiatora: „Jedna z największych bitew wszechczasów”

Krzysztof Żołyński
2023/08/05 21:00
5
0

Producenci Koła czasu wygłosili ostatnio odważną deklarację, porównując drugi sezon swojego serialu do słynnego filmu Gladiator. Ich zdaniem, bitwa którą zobaczymy, będzie jedną z największych jakie pokazywało kino.

Drugi sezon Koła czasu ma zawierać „jedną z największych bitew wszechczasów”, którą można porównać do rozmachu epickiego widowiska Gladiator. Tak przynajmniej twierdzą producenci Marigo Kehoe i Sanaa Hamri, podgrzewając apetyty widzów.

Producenci Koła czasu porównują drugi sezon do Gladiatora: „Jedna z największych bitew wszechczasów”

W jednym z ostatnich wywiadów, duet filmowców krótko poruszył temat finału drugiego sezonu i zasugerował, że „przeniesie serial na nowy poziom”.

Były chwile, kiedy miałem sześć kamer włączonych w tym samym czasie. Kiedy spotkałem się z showrunnerem, rozmawialiśmy o wizji drugiego sezonu i większej ilości akcji, głębszej, zniuansowanej pracy postaci, a także mocnych obrazach. Kiedy masz świetną bazę w pierwszym sezonie, możesz naprawdę odbić się od tego, wykorzystując naprawdę świetne wizualne efekty, a także aktorów. – powiedział Hamri, który jest także głównym reżyserem drugiego sezonu.

GramTV przedstawia:

Pierwszy sezon wystartował w listopadzie 2021 roku i spodobał się widzom. Także takim, którzy nie czytali wcześniej książek Roberta Jordana, na których opiera się scenariusz. Drugi sezon ma więc spory kredyt zaufania i jeśli słowa producentów nie okażą się jedynie przechwałkami, może stać się przebojem Amazona.

Drugi sezon serialu Koło czasu jak Gladiator

Daniel Henney, Sophie Okonedo, Zoë Robins, Madeleine Madden i Marcus Rutherford ponownie wcielają się w swoje role, a Ceara Coveney, Dónal Finn i Natasha O'Keefe z Peaky Blinders dołączają do obsady w nowych odcinkach.
Premiera drugiego sezonu Koła czasu została zaplanowana na 1 września i pojawi się on w Amazon Prime.

Komentarze
5
Surfer94
Gramowicz
06/08/2023 17:42

Bohaterów dobrali tak świetnie (oprócz oczywiście Nygave), zaczęli nawet dobrze, ale później to jprdl, pierścionków nie oglądałem bo od razu było wiadomo, że wyjdzie gówno, ale tu zostałem wzięty z zaskoczenia... Tkanie było tak toporne i żenujące, że butelka na każdy odcinek a i tak nie dotrwałem do końca. 

Lock
Gość
06/08/2023 12:00

Amazon już się chwalił swoim serialem z uniwersum "Władcy Pierścieni"...

dariuszp
Gramowicz
06/08/2023 08:55

Koło czasu? Mówimy o tej fatalnej nudnej adaptacji której nikt nie ogląda? 
Trwa Wczytywanie