Prince of Persia: The Lost Crown na zwiastunie. Ubisoft pokazuje edycję Deluxe

Mikołaj Ciesielski
2024/01/08 09:55
0
0

Sprawdźcie, co zaoferuje droższe wydanie nadchodzącej odsłony serii Prince of Persia.

W zeszłym tygodniu Ubisoft podzielił się szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji Prince of Persia: The Lost Crown na konsolach. Firma nie daje jednak zapomnieć graczom o wspomnianej produkcji. W miniony weekend wydawca opublikował bowiem kolejny materiał promocyjny nadchodzącej odsłony serii Prince of Persia. Tym razem francuski deweloper postanowił przypomnieć o edycji Deluxe.

Prince of Persia: The Lost Crown na zwiastunie. Ubisoft pokazuje edycję Deluxe

Prince of Persia: The Lost Crown na zwiastunie prezentującym zawartość edycji Deluxe

Zgodnie z zapowiedziami gracze, którzy zdecydują się na kupno edycji Deluxe, będą mogli rozpocząć swoją przygodę z Prince of Persia: The Lost Crown na 3 dni przed oficjalną premierą. Dzięki wspomnianej wersji użytkownicy otrzymają również strój Nieśmiertelnego dla Sargona oraz amulet ptaka dobrobytu, który pomoże odnaleźć ukryte skarby.

GramTV przedstawia:

W skład edycji Deluxe Prince of Persia: The Lost Crown wchodzi także cyfrowy przewodnik zawierający różnego rodzaju informacje o świecie gry. Nie można zapominać też o bonusie do zamówień przedpremierowych. Gracze, którzy zdecydują się kupić wspomnianą produkcję w przedsprzedaży, otrzymają bowiem strój wewnętrznego wojownika dla Sargona.

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje na rynku już 18 stycznia 2024 roku. Tydzień wcześniej – zgodnie z zapowiedziami – gracze będą natomiast mogli sprawdzić wersję demonstracyjną gry Ubisoftu. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej odsłony serii Prince of Persia.

Prince of Persia: The Lost Crown na zwiastunie prezentującym zawartość edycji Deluxe, Prince of Persia: The Lost Crown na zwiastunie. Ubisoft pokazuje edycję Deluxe
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!