Premierowa gra PC za darmo na Steam. Na jej odebranie macie tylko kilka godzin

Mikołaj Ciesielski
2024/04/02 09:55
2
0

Na platformie Valve czeka kolejny prezent dla użytkowników komputerów osobistych.

W zeszłym tygodniu Bandai Namco udostępniło za darmo na Steam trzy nowe gry. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek dla użytkowników komputerów osobistych. Na platformie Valve na graczy PC czeka bowiem kolejny prezent. Zainteresowani muszą się jednak pospieszyć, ponieważ oferta kończy się za kilka godzin.

Premierowa gra PC za darmo na Steam. Na jej odebranie macie tylko kilka godzin

Content Warning za darmo na Steam

Użytkownicy komputerów osobistych mogą odebrać za darmo Content Warning, czyli kooperacyjny horror, w którym gracze starają się nagrać przerażające rzeczy i zdobyć sławę. Wspomniana produkcja dopiero wczoraj zadebiutowała na platformie Valve. Deweloperzy zdecydowali się natomiast na dość ciekawy sposób promocji, dzięki czemu w ciągu pierwszy 24 godzin od momentu premiery wszyscy zainteresowani mogą pobrać grę bez żadnych kosztów.

Oznacza to, że zainteresowani powinni się pospieszyć. Content Warning dostępne jest za darmo na Steam tylko do 18:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie dodać wspomnianą produkcję do swojej biblioteki, to wystarczy, że udacie się na stronę gry na platformie Valve, zalogujecie się na swój profil i klikniecie zielony przycisk „Dodaj do konta”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Content Warning może już pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Wspomniana produkcja zebrała już na platformie Valve ponad 6 tysięcy recenzji, z czego aż 97% to oceny pozytywne. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun gry wydanej przez firmę Landfull Publishing.

Komentarze
2
lnsane
Gramowicz
05/04/2024 14:24
koszmarek napisał:

Szkoda że informacje o tym dostałem równo o 18... 

Taa, takie newsy są najlepsze. Pisane najczęściej w dniu danej akcji. Albo jeszcze lepsze, jak rok temu można było kupić chyba FIFĘ, używając waluty z Indii i w przeliczeniu wychodziło jakieś 3zl za wersję najbogatszą - był wysyp artykułów PO całej akcji i wszędzie pisali "w internecie było głośno" xD

koszmarek
Gość
03/04/2024 18:27

Szkoda że informacje o tym dostałem równo o 18...