Trzy darmowe gry od Bandai Namco na Steam. Nowości do sprawdzenia bez żadnych opłat

Radosław Krajewski
2024/03/28 14:45
0
0

Japoński dystrybutor udostępnił za darmo trzy swoje gry na platformie Valve.

Jeżeli nie macie pomysły, jak spędzić najbliższą przerwę świąteczną, to z ciekawą propozycją wyszło Bandai Namco, które za darmo udostępniło trzy swoje nowe gry na Steam. Za NOTTOLOT, Doronko Wanko i Boomeroad odpowiada Gyaar Studio, twórca niezależnych gier, które rozpoczęło współpracę z japońskim wydawcą. Studio ma służyć za kuźnię talentów, gdzie nowi pracownicy mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do przygotowania większych gier, tworzonych przez Bandai Namco. Trzy nowe gry powstały w ramach drugiej edycji programu i zostały bezpłatnie udostępnione dla graczy na całym świecie.

Trzy darmowe gry od Bandai Namco na Steam. Nowości do sprawdzenia bez żadnych opłat

Wszystkie wspomniane wyżej gry dostępne są w ramach modelu free-to-play i pozostaną za darmo. Tym samym nie jest to oferta ograniczona czasowo. Poniżej znajdziecie opis tych trzech produkcji wraz z linkami do Steama.

Trzy darmowe gry od Bandai Namco na Steam

  • NOTTOLOT – gra akcji polegająca na hakowaniu robotów. Główny bohater, Rolly, wykorzystuje swoje hakerskie umiejętności, aby kontrolować czterech wrogów i uciec z fabryki produkującej roboty.
  • Doronko Wanko – w tej grze możesz stać się uroczym, niewinnym pieskiem rasy pomeranian i sprawić, że w domu twojego nowego właściciela będzie pełen brudu i bałaganu. „Czy mój pan będzie na mnie zły? Nie martw się. Ponieważ jesteś słodkim pieskiem”.
  • Boomeroad – ekscytująca przygodowa gra akcji, w której gracz porusza się po stworzonych przez siebie szynach. Akcja gry rozgrywa się w starożytnych ruinach unoszących się w niebie, a zadaniem gracza jest zdobycie tajemniczego Artefaktu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!