Premiera Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg. Zdobądź książkę w rozdaniu

gram.pl
2024/04/10 14:15
0
0

Książka autorstwa Pierre’a Bordage’a jest już dostępna na rynku, a zainteresowani mogą zdobyć jeden z egzemplarzy w naszym rozdaniu.

Na rynku pojawiła się interesująca pozycja dla wszystkich fanów uniwersum Metro 2033. Dzięki wydawnictwu Insignis czytelnicy mogą zanurzyć się w kolejnej powieści skierowanej do entuzjastów świata stworzonego przez Dmitrija Glukhovsky’ego. Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg jest już dostępne, a zainteresowani mogą zdobyć jeden z egzemplarzy w naszym rozdaniu.

Premiera Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg. Zdobądź książkę w rozdaniu

Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg już dostępne. Zdobądź swój egzemplarz w naszym rozdaniu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, książka Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg zadebiutowała już na rynku. Jak zaznacza wydawnictwo Insignis, tytuł to „na wskroś dojrzała, mroczna i misternie utkana historia, spisana niezwykle sugestywnym językiem i opowiadająca o ludziach pchanych ku ostateczności i okrutnej przemocy”. Ponadto pozycja autorstwa Pierre’a Bordage’a to „galeria zapadających w pamięć bohaterów” oraz „brudna, bezwzględna polityka” w postapokaliptycznym świecie.

Rodzi się coraz więcej dzieci, tyle że coraz więcej wśród nich najróżniejszych mutantów przystosowanych do podziemnego świata. Metru grozi przeludnienie. Magazyny żywności pustoszeją, a widmo wyczerpania zapasów wody pitnej majaczy gdzieś na horyzoncie. Lewym Brzegiem twardo rządzą ścierające się ze sobą frakcje. Rosną niepokoje społeczne. Na Montparnasse, największym z tutejszych węzłów, niepodzielnie włada ekspansywny i szkodliwy kult wyłonienia, któremu przewodzi okrutny pastor zwany Blaskiem Niebios. W opozycji doń stoi węzeł Italie, zwany Małymi Chinami, którego rosnąca potęga coraz bardziej zagraża hegemonii wyłonienia. Każda ze stron ma w swoich szeregach obcych agentów i zdrajców… Czy wojna pomiędzy mocarstwami Lewego Brzegu jest nieunikniona? – czytamy w opisie książki.

Wszystkich zainteresowanych powrotem do postapokaliptycznego świata wykreowanego przez Dmitrija Glukhovsky’ego zapraszamy również do wzięcia udziału w specjalnym rozdaniu zorganizowanym na naszym Facebooku. Mamy bowiem do rozdania kilka sztuk Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg, które trafią do autorów najlepszych komentarzy odpowiadających na nasze pytanie w treści postu. Udział możecie wziąć w tym miejscu – macie czas do 17 kwietnia, do godziny 23:59.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg jest już dostępne na rynku. Zainteresowani mogą nabyć książkę pod tym adresem.

Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg już dostępne. Zdobądź swój egzemplarz w naszym rozdaniu, Premiera Uniwersum Metro 2033 - Paryż: Lewy Brzeg. Zdobądź książkę w rozdaniu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!