Premiera Pioneers of Pagonia. Gra od twórcy pierwszych Settlersów

Krzysztof Żołyński
2023/12/13 15:30
0
0

Dzisiaj debiutuje RTS Pioneers of Pagonia. Za jego powstanie odpowiada jeden z twórców kultowych Settlersów.

Debiutujące dzisiaj Pioneers of Pagonia to gra, na którą szczególną uwagę powinni zwrócić wielbiciele strategii czasu rzeczywistego. Nowa produkcja studia Envision Entertainment jest dostępna wyłącznie na PC. Dodatkowym smaczkiem jest z pewnością udział w produkcji projektanta, który współtworzył pierwszą grę z serii The Settlers, czyli gry stanowiący korzenie gatunku.

Premiera Pioneers of Pagonia. Gra od twórcy pierwszych Settlersów

Pioneers of Pagonia spadkobiercą The Settlers? Dzisiaj premiera nowego RTS na PC

I to widać pod wieloma względami. Przede wszystkim stylistycznie, podobnie jak wielki przodek, gra oferuje przyjemną, kolorową grafikę i niezwykle sympatyczne postacie. Zadaniem gracza będzie poprowadzenie swoich pionierów w nieznane, którzy przemierzać będą kolorowe krainy, czasami zamieszkałe przez inne nacje. Rozgrywka opiera się na pozyskiwaniu surowców, które posłużą do budowy osad i składających się na nie budowli.

Ciesz się fantastycznym, atrakcyjnym światem Pagonii, podejmuj rozważne decyzje i wydawaj rozkazy tysiącom mieszkańców. W tej niesamowitej symulacji świata wszystkie czynności wykonywane przez Twoich ludzi – od transportu towarów po produkcję i odkrywanie – jest pięknie i wyraźnie zwizualizowane przy pomocy uroczych animacji – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

A będzie w czym wybierać. Do dyspozycji graczy przygotowano aż 40 rozmaitych budowli oraz 70 zróżnicowanych towarów. Grający będą musieli rozwijać swoje włości, ale także wykazać się jako kolonizator nowych odkrywanych terytoriów. W tym celu trzeba będzie konstruować łańcuchy produkcyjne, żeby państwo mogło się sprawnie rozwijać.

Zwiastun gry Pioneers of Pagonia

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!