Prace nad Star Wars: KOTOR Remake wciąż trwają? Jason Schreier ma nowe wieści

Mikołaj Ciesielski
2023/11/22 08:45
0
0

Wygląda na to, że nie wszystko jeszcze stracone.

Kilka dni temu Jeff Grubb z Giant Bomb poinformował, że prace nad Star Wars: KOTOR Remake zostały wstrzymane i obecnie gra nie jest rozwijana przez żaden z zespołów należących do Embracer Group. Własne śledztwo we wspomnianej sprawie postanowił przeprowadzić również Jason Schreier. Przekazane przez redaktora Bloomberga informacje sugerują natomiast, że w sprawie Star Wars: KOTOR Remake nie wszystko jest jeszcze stracone.

Prace nad Star Wars: KOTOR Remake wciąż trwają? Jason Schreier ma nowe wieści

Saber Interactive rzekomo wciąż pracuje jeszcze nad Star Wars: KOTOR Remake

Schreier w poście opublikowanym na forum ResetEra podkreśla na samym początku, że to czy Star Wars: KOTOR Remake „żyje” lub czy „kiedykolwiek wyjdzie” to dwa zupełnie różne pytania. Trzecie – jak podkreśla redaktor Bloomberga – brzmi natomiast: „Jeśli to kiedykolwiek wyjdzie, jak naprawdę będzie wyglądać?”.

Następnie popularny insider i dziennikarz ujawnił, że miał okazję porozmawiać z dwiema osobami ze Saber Interactive. Od obu z nich Schreier miał natomiast usłyszeć, że wciąż pracują nad Star Wars: KOTOR Remake. Dlatego też redaktor Bloomberga uważa, że informacja o całkowitym wstrzymaniu rozwoju wspomnianej produkcji nie jest prawdziwa.

GramTV przedstawia:

Wygląda na to, że fani uniwersum Gwiezdnych wojen, którzy mieli nadzieję zagrać w remake Star Wars: KOTOR, muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje w sprawie wspomnianej produkcji. Zainteresowanym pozostaje mieć także nadzieję, że projekt nie został skasowany i ostatecznie trafi w ręce graczy.

Na koniec przypomnijmy, że remake Star Wars: KOTOR powstawał – czy też nadal powstaje – z myślą o komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Sony zadbało jednak jedynie o czasową ekskluzywność, dzięki czemu wspomniana produkcja – o ile w ogóle ukaże się na rynku – będzie mogła w późniejszym terminie trafić również na Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!