Powstaje remake The Office, w którym prezesem będzie kobieta. Amazon zamówił serial

Radosław Krajewski
2023/06/01 12:30
0
0

Polska wersja najwidoczniej zainspirowała kolejnych twórców.

Brytyjskie The Office doczekało się wielu lokalnych wersji, żeby tylko wspomnieć o najpopularniejszej, czyli amerykańskiej, a od niedawna także polskiej. I to właśnie nasza rodzima wersja jako pierwsza wprowadziła kobietę prezes do formuły serialu. Co prawda Patrycja Kowalska grana przez Vanessę Aleksander dzieliła funkcję prezesa z Michałem Holcem, w którego wcielił się Piotr Polak, ale była to prawdziwa nowość w remake’u tego serialu. Australijczycy chcą pójść jeszcze o krok dalej i powierzyć funkcję samodzielnej prezes kobiecej bohaterce.

Powstaje remake The Office, w którym prezesem będzie kobieta. Amazon zamówił serial
Amazon Prime Video

Amazon zamówił australijską wersję The Office

Amazon Prime Video zamówił australijską wersję The Office, gdzie w głównej roli zagra stand-upperka Felicity Ward. Aktorka wcieli się w Hannah Howard, żeńską odpowiedniczkę Davida Brenta, w którego wcielił się Ricky Gervais. Bohaterka będzie szefową jednego z oddziałów firmy Finley Craddick, która produkuje opakowania.

Historia rozpocznie się w momencie, w którym szefowa otrzymuje z centrali wiadomość, że jej oddział ma zostać wkrótce zamknięty, a wszyscy pracownicy będą pracować zdalnie z własnych domów. Howard będzie składać obietnice bez pokrycia, aby tylko zachować swoją pracowniczą rodzinę. Wątek ten został zainspirowany czasami pandemii, kiedy wiele biur było zamykanych i przechodziło na pracę zdalną.

Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom Prime Video w Australii i na całym świecie jedną z największych franczyz komediowych, jakie kiedykolwiek powstały. To zaszczyt kontynuować lokalnie międzynarodową spuściznę komediową The Office, wprowadzając jednocześnie nowe, typowo australijskie postacie. Nie możemy się doczekać, aż widzowie poznają Hannah Howard, pierwszą szefową, jaką odkryto w formacie The Office — powiedziała Sarah Christie, Senior Development Executive Prime Video Australia.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się także: Edith Poo, Steen Raskopoulos, Shari Sebbens, Josh Thomson, Jonny Brugh, Pallavi Sharda, Susan Ling Young, Raj Labade, Lucy Schmit oraz Firass Dirani.

Premiery australijskiej wersji The Office możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!