Ponad milion graczy zarejestrowało się w Monster Hunter Now

Krzysztof Żołyński
2023/08/05 13:00
0
0

Monster Hunter Now może pochwalić się ponad milionem zarejestrowanych graczy – jeszcze przed premierą. Jest to wynik udanej akcji marketingowej.

Niantic zaciera ręce przed wrześniową premierą Monster Hunter Now. Firma Capcom, do której należy producent gry, ujawniła wczoraj kilka liczb związanych z niebywałą popularnością serii Monster Hunter oraz jej mobilnego odpowiednika. Jak do tej pory, wszystkie części serii sprzedały się w łącznej liczbie 100 mln egzemplarzy.

Ponad milion graczy zarejestrowało się w Monster Hunter Now

Także tytuł mobilny - Monster Hunter Now - został dobrze przyjęty i jeszcze przed premierą zarejestrowało się w nim ponad milion graczy. Z pewnością wpływ na zainteresowanie jest sprowokowany mądrze poprowadzona promocja gry, dająca wcześniej rejestrującym się ludziom wiele bonusowych dodatków.

Monster Hunter Now niezwykle popularny

Na oficjalnym koncie Twittera(X) znalazła się informacja, że przed premierą zarejestrowało się już ponad milion graczy, dzięki czemu odblokowany został nowy poziom nagród, które otrzymają wszyscy. zarówno zarejestrowani wstępnie, jak i niezarejestrowani.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Monster Hunter Now przeniesie wrażenia z serii do rozszerzonej rzeczywistości, ze szczególnym naciskiem na główną kampanię i zadania poboczne. Gra będzie dostępna na iOS i Androida od 14 września.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!