Polscy gracze dla Ukrainy! Oficjalna zbiórka społeczności gamingowej w Polsce

gram.pl
2022/03/02 17:00
1
4

W serwisie siepomaga.pl ruszyła oficjalna zbiórka pod tytułem Polscy gracze dla Ukrainy. Wiecie, co robić!

Dziś w serwisie siepomaga.pl wystartowała zbiórka pieniędzy pod tytułem Polscy gracze dla Ukrainy. Akcję wspierają polskie serwisy internetowe – oprócz nas, czyli Gram.pl, na liście znajdziemy GRYOnline, PPE, Polski Gamedev, CD-Action, Eurogamer, Filmweb, Komputer Świat oraz Polygamię, a także polskich youtuberów (Remigiusz Maciaszek, Rojson, Szymon Hed Liebert, Tomek quaz Drabik, tvgry).Polscy gracze dla Ukrainy! Oficjalna zbiórka społeczności gamingowej w Polsce

Wszyscy już wiemy, jaka tragedia spotkała Ukrainę; nie będziemy się więc o tym rozpisywać, zamiast tego wolimy włączyć się do pomocy. Nasza prośba jest bardzo prosta. W imieniu serwisu, który reprezentuję, jak również naszych kolegów dziennikarzy z innych redakcji oraz znanych youtuberów (ich listę znajdziesz poniżej), inicjujemy zbiórkę pieniędzy na wsparcie ludzi cierpiących wskutek trwającej obecnie wojny.

Skarbonka ta skierowana jest do graczy – wszystkich, młodych i starszych, hardkorowców i casuali, ponad podziałami platformowymi. Już nie raz udowadnialiście, że w trudnych chwilach potraficie dać z siebie wszystko; wierzymy, że tak będzie i tym razem. Zebrane przez Was pieniądze zasilą automatycznie tę największą zbiórkę, którą aktualnie prowadzi fundacja Się Pomaga: https://www.siepomaga.pl/ukraina.

GramTV przedstawia:

Zachęcamy wszystkich graczy do promocji akcji w serwisach społecznościowych tagiem #GraczeUkrainie! Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy – nie tylko w imieniu całej redakcji Gram.pl, ale również dziennikarzy wspomnianych serwisów internetowych oraz youtuberów.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
03/03/2022 05:46

Super, że jest teraz tyle zbiórek i chętnych do pomocy, ale warto pamiętać, że pomoc Ukrainie to maraton, a nie sprint. Trzeba mieć to na uwadze, aby za tydzień, miesiąc, czy pół rokuj ta szeroka rzeka pomocy nie zamieniła się w strumyk.