Pokemon Scarlet i Violet na sytym trailerze. Czy to faktycznie będzie przełom?

Smolak
2022/11/09 13:00

Już niedługo otrzymamy szansę, by znów złapać je wszystkie. Pozostaje tylko wierzyć, że Switch to wytrzyma.

Premiery Pokemon Scarlet i Pokemon Violet coraz bliżej, dlatego twórcy chętnie dzielą się kolejnymi materiałami. Tym razem otrzymaliśmy całkiem syty, bo trwający prawie 4 minuty, trailer. Wideo prezentuje wszystko, czego należy spodziewać się po najnowszej odsłonie serii. Przypomnijmy, że sami twórcy określają ją mianem przełomowej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Pokemon Scarlet i Violet na sytym trailerze. Czy to faktycznie będzie przełom?

Pokemon Scarlet i Pokemon Violet – będzie rewolucja?

Gry z serii Pokemon zawsze cieszą się szacunkiem wśród graczy. Przekonujemy się o tym przy okazji każdej premiery z logo Kieszonkowych Stworków w tytule. W przypadku Pokemon Scarlet i Pokemon Violet nie powinno być inaczej, szczególnie, że twórcy zapowiadają wiele zmian względem pomysłu na rozgrywkę. Miejmy nadzieję, że udało im się zrealizować większość z nich, a nowości pozytywnie nas zaskoczą.

To czego należy się najbardziej obawiać to wydajność Nintendo Switch. Konsola Japończyków już od dłuższego czasu ma spore problemy, jeśli chodzi o zapewnienie stabilności i przyzwoitej oprawy wizualnej. Wiele osób na technikalia narzekało już podczas premiery Pokemon Legends: Arceus, które mimo wszystko sprzedało się rewelacyjnie.

Na koniec przypomnijmy, że edycje Pokemon Scarlet i Pokemon Violet zadebiutują na rynku 18 listopada. Najnowsza część serii będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switch. Zachęcamy również do sprawdzenia swojej wiedzy na temat Pokemon w przygotowanym przez nas quizie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
09/11/2022 14:41

Arceus z plusów miał w pełni otwarty świat, walkę z pokemonami w tym świecie bez wirtualnej sceny i ogólnie wrażenie przygody... przez pierwsze 3 godziny.

Później się okazało że to jest zupełnie inna gra gdzie masz hub czyli wioskę i wychodzisz z niej żeby zwiedzać okolicę. A okolica to były martwe tereny po prostu zasiane pokemonami które sobie stały i na Ciebie czekały.

Cięzko powiedzieć czym będzie ten tytuł ale wygląda mi jak gameplay z Arceusa ale w świecie klasycznych pokemonów więc ze światem gdzie masz liczne lokacje, gimnazja itp.

Co mi się podoba.

wolff01
Gramowicz
09/11/2022 13:17

Ja się skuszę. Przeczekałem Sword and Shield, przeczekałem Arceus. Mam nadzieję że będzie to pierwszy prawdziwie sandboxowy Pokemon (oczywiście na tyle na ile Switch pozwala).