PlayStation VR2 – zobacz oficjalny unboxing

Jakub Smolak
2023/02/12 08:05
0
0

Sony szczegółowo prezentuje zawartość pudełka.

Do oficjalnej premiery PlayStation VR2 pozostało już naprawdę niewiele czasu. Sony przygotowało specjalne wideo, na którym dokładnie prezentuje zawartość pudełka z goglami. Prowadząca omawia również najważniejsze funkcje i właściwości sprzętu oraz pokazuje, jak poprawnie nałożyć PS VR2.

PlayStation VR2 – zobacz oficjalny unboxing

PlayStation VR2 – unboxing

Planujecie zakup najnowszych gogli od Sony? Przypomnijmy, że w ostatnim czasie popularność PlayStation VR2 stała się tematem dyskusji. Według agencji Bloomberg prognozy sprzedaży sprzętu okazały się gorsze, niż początkowo zakładano, przez co japońska firma miała ograniczyć produkcję urządzeń. Sony dość szybko zdementowało jednak powyższe doniesienia. Japończycy podkreślili również, że dostrzegają „entuzjazm fanów PlayStation” związany z nadchodzącą premierą nowych gogli wirtualnej rzeczywistości.

Na koniec przypomnijmy, że oficjalna premiera PlayStation VR2 odbędzie się 22 lutego 2023 roku. Już w połowie listopada zainteresowani otrzymali możliwość składania zamówień przedpremierowych. Wówczas dowiedzieliśmy się, że nowe gogle VR firmy Sony stworzone z myślą o PlayStation 5 wyceniono w Polsce na 2999 złotych. Zachęcamy również do zapoznania się z listą gier, które będą dostępne na platformie wraz z dniem premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!