PlayStation VR2 z problemami. Sony miało wstrzymać produkcję swoich gogli VR

Mikołaj Ciesielski
2024/03/18 13:15
0
0

Japońska firma chce w pierwszej kolejności pozbyć się zaległych egzemplarzy.

W zeszłym miesiącu poinformowano, że PlayStation VR2 ma otrzymać oficjalne wsparcie dla PC. Japońska firma prowadzi już stosowne testy, ale – jak się okazuje – wspomniany sprzęt nie cieszy się obecnie zbyt dużym zainteresowaniem. Problemy są na tyle duże, że Sony miało rzekomo wstrzymać produkcję gogli wirtualnej rzeczywistości stworzonych z myślą o PlayStation 5.

PlayStation VR2 z problemami. Sony miało wstrzymać produkcję swoich gogli VR

Sony wstrzymało rzekomo produkcję PlayStation VR2. Gogle japońskiej firmy nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem

Jak informuje Bloomberg, od momentu premiery sprzedaż PlayStation VR2 „stopniowo zwalniała”. Według wspomnianego serwisu Sony miało natomiast wyprodukować „ponad” dwa miliony sztuk wspomnianego sprzętu. Dlatego też japońska firma miała zdecydować o wstrzymaniu produkcji, by w pierwszej kolejności pozbyć się niesprzedanych do tej pory egzemplarzy.

GramTV przedstawia:

W maju ubiegłego roku Sony poinformowało, że w ciągu pierwszych sześciu tygodni od premiery sprzedano blisko 600 tysięcy egzemplarzy PlayStation VR2. Od tamtego czasu japońska firma nie chwaliła się jednak wynikami gogli wirtualnej rzeczywistości stworzonych z myślą o PlayStation 5.

Na koniec przypomnijmy, że PlayStation VR2 zadebiutowało na rynku 22 lutego 2023 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat nowych gogli wirtualnej rzeczywistości od firmy Sony, to zapraszamy Was do lektury: Testujemy PlayStation VR2!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!