PlayStation Showcase 2023 na początku czerwca? Insider wspomina o pokazie Sony

Mikołaj Ciesielski
2023/04/02 10:00
0
0

Wygląda na to, że japońska firma zamierza zdążyć ze swoją prezentacją przed Xbox Games Showcase 2023.

Tuż przed weekendem targi E3 2023 zostały oficjalnie odwołane. Na szczęście w czerwcu nie zabraknie interesujących prezentacji poświęconych grom wideo. Microsoft zaprosi bowiem wówczas graczy na Xbox Games Showcase 2023 i Starfield Direct, a Ubisoft zorganizuje Ubisoft Forward Live. We wspomnianym miesiącu odbędzie się także kolejna edycja Summer Game Fest. Wiele wskazuje jednak na to, że to nie koniec atrakcji. Jeden z branżowych insiderów po raz kolejny wspomniał o PlayStation Showcase 2023.

PlayStation Showcase 2023 na początku czerwca? Insider wspomina o pokazie Sony

PlayStation Showcase 2023 może odbyć się przed Xbox Games Showcase 2023

Jeff Grubb opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym przedstawił listę czerwcowych prezentacji poświęconych nadchodzącym grom wideo. Z grafiki udostępnionej przez dziennikarza dowiadujemy się, że PlayStation Showcase 2023 ma odbyć się przed pokazem Summer Game Fest 2023, który zaplanowany jest na 8 czerwca 2023 roku.

Wiele wskazuje więc na to, że wyczekiwany przez wielu fanów Sony pokaz odbędzie się już na początku czerwca. Niestety Grubb nie ujawnił konkretnej daty PlayStation Showcase 2023. Miłośnicy PlayStation muszą więc uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji na temat wspomnianej prezentacji.

Na koniec warto dodać, że Grubb już pod koniec lutego – w jednym z odcinków podcastu Game Mess Decides – informował, że PlayStation Showcase 2023 odbędzie się przed E3 2023. Insider zapowiadał wówczas, że Sony szykuje „ogromny” pokaz, na którym zaprezentowana zostanie „druga faza” PlayStation 5. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź wydarzenia.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!