Phantom Blade Zero celuje w dwa tryby graficzne na PS5. Ujawniono szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2023/07/31 08:10
0
0

Deweloperzy ze studia S-Game dzielą się kolejnymi informacjami na temat nowego RPG-a akcji.

Zapowiedź Phantom Blade Zero była jedną z niespodzianek na PlayStation Showcase 2023. Nieco później dowiedzieliśmy się natomiast, ile godzin zajmie graczom ukończenie głównego wątku fabularnego w nadchodzącej produkcji studia S-Game. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące wspomnianego tytuły. Tym razem deweloperzy postanowili podzielić się szczegółami na temat trybów graficznych, które mają być dostępne w grze.

Phantom Blade Zero celuje w dwa tryby graficzne na PS5. Ujawniono szczegóły

Phantom Blade Zero ma zaoferować dwa tryby graficzna na PlayStation 5

Soulframe Liang – założyciel i dyrektor generalny S-Game – w ostatniej rozmowie z serwisem Wccftech poinformował, że deweloperzy mają nadzieję, że w dniu Phantom Blade Zero będzie posiadać na PlayStation 5 dwa tryby graficzne. Pierwszy z nich ma oferować rozgrywkę w 2K i 60 FPS-ach. Drugi natomiast umożliwi zabawę w 4K oraz 30 klatkach na sekundę.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zamierzamy zaoferować dwa tryby: 2K przy 60 FPS i 4K przy 30 FPS. Jednak zgadzam się, że to nadal tylko kompromis. Nasz zespół aktywnie poszukuje sposobów na osiągnięcie 4K przy 60 FPS na PS5 lub przynajmniej stabilnych 45-50 klatek na sekundę, by zapewnić graczom najlepsze możliwe wrażenia z gry – poinformował Liang.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Phantom Blade Zero powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Niewykluczone, że produkcja studia S-Game trafi w przyszłości także na konsole Xbox Series X/S, ponieważ twórcy nie podpisali żadnej umowy na wyłączność. Należy również przypomnieć, że gra wciąż nie otrzymała nawet przybliżonej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!