Phantom Blade Zero będzie ogromne. Ujawniono długość głównego wątku fabularnego

Mikołaj Ciesielski
2023/05/27 09:35
0
0

Deweloperzy ze studia S-Game podzielili się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat swojej produkcji.

Na PlayStation Showcase 2023 otrzymaliśmy zapowiedź Phantom Blade Zero, czyli nowego action-RPG łączącego rozgrywającego się w fantastycznym uniwersum łączącym elementy mitologii chińskiej oraz steampunku. Na wydarzeniu Sony mieliśmy okazję obejrzeć dość długi gameplay trailer, ale okazuje się, że to nie koniec atrakcji. Deweloperzy ze studia S-Game podzielili się bowiem kilkoma dodatkowymi informacjami na temat swojej produkcji.

Phantom Blade Zero będzie ogromne. Ujawniono długość głównego wątku fabularnego

Główny wątek fabularny Phantom Blade Zero zapewni kilkadziesiąt godzin zabawy

Twórcy postanowili zorganizować na Discordzie sesję Q&A (dzięki PSU) dotyczącą Phantom Blade Zero. Jedno z pytań dotyczyło długości rozgrywki, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć graczom około 30-40 godzin. Deweloperzy zaznaczają jednak, że ich produkcja będzie miała do zaoferowania znacznie więcej atrakcji.

GramTV przedstawia:

S-Game zapowiada, że oprócz rozbudowanego wątku fabularnego w Phantom Blade Zero znajdziemy również „mnóstwo” zadań pobocznych. Ponadto po ukończeniu historii gracze będą mogli kontynuować zabawę w trybie endgame, który ma oferować m.in. możliwość sieciowej kooperacji i wspólnego plądrowania lochów oraz walk z bossami.

Na koniec warto przypomnieć, że Phantom Blade Zero zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Deweloperzy ze studia S-Game niestety nie ujawnili, kiedy ich produkcja trafi w ręce graczy. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak wypatrywać kolejnych szczegółów i materiałów związanych ze wspomnianym tytułem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!