Phantom Blade Zero trafi na konsole Xbox? Twórcy wspominają o braku wyłączności

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 08:20
0
0

Niewykluczone, że nadchodzące action-RPG od studia S-Game ukaże się również na sprzętach Microsoftu.

Jedną z niespodzianek na PlayStation Showcase 2023 była zapowiedź Phantom Blade Zero, czyli nowego RPG-a akcji łączącego w sobie elementy mitologii chińskiej oraz steampunku. Nieco później otrzymaliśmy informację na temat długości głównego wątku fabularnego w nadchodzącej produkcji studia S-Game. Tymczasem część graczy zastanawia się, czy wspomniany tytuł ma szansę pojawić się również na konsolach Xbox.

Phantom Blade Zero trafi na konsole Xbox? Twórcy wspominają o braku wyłączności

Phantom Blade Zero nie tylko na PC i PS5? Niewykluczone, że gra trafi również na konsole Xbox

Na PlayStation Showcase 2023 poinformowano, że Phantom Blade Zero zmierza wyłącznie na PC i PlayStation 5. Podczas sesji Q&A na Discordzie deweloperzy ze studia S-Game zostali natomiast zapytani o kwestię konsolowej ekskluzywności. W odpowiedzi twórcy poinformowali natomiast, że obecnie nie podpisano żadnej umowy na wyłączność na jakiejkolwiek platformie.

Istnieje więc szansa, że Phantom Blade Zero ukaże się nie tylko na PC i PlayStation 5, ale także na konsolach Xbox Series X/S. Warto jednak pamiętać, że wersja na konsole Microsoftu nie doczekała się oficjalnej zapowiedzi. Posiadacze sprzętów amerykańskiej firmy – którzy są zainteresowani nadchodzącą produkcją studia S-Game – muszą więc wstrzymać się ze świętowaniem i czekać na kolejne informacje w tej sprawie.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Phantom Blade Zero nie otrzymało nawet przybliżonej daty premiery. Na PlayStation Showcase 2023 zaprezentowano jednak obszerny zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nadchodzącą produkcja studia S-Game prezentuje się w akcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!