The Day Before na 13-minutowym gameplayu. Walka, eksploracja i jazda samochodem

Mikołaj Ciesielski
2021/04/10 10:45

Opublikowane fragmenty rozgrywki przywołują na myśl takie tytuły jak The Division, The Last of Us, Days Gone czy seria Spintires.

The Day Before na 13-minutowym gameplayu. Walka, eksploracja i jazda samochodem

Zapowiedziane pod koniec stycznia The Day Before doczekało się obszernego materiału wideo, składającego się w pełni z fragmentów rozgrywki. Nowy gameplay z survivalowego, postapokaliptycznego MMO prezentuje walkę z zarażonymi, eksplorację lokacji w poszukiwaniu zasobów, a także jazdę samochodem. Całość prezentuje się nieźle i przypomina znane produkcje, takie jak The Division, The Last of Us, Days Gone czy nawet gry z serii Spintires.

Przypomnijmy, że The Day Before rozgrywa się w świecie, w którym tajemniczy wirus zmienił ludzi w śmiertelnie niebezpieczne i krwiożercze potwory. Osią zabawy będzie poszukiwanie przydatnych surowców i przedmiotów. Zdobytymi rzeczami będzie można handlować w obozach, a zarobioną gotówkę gracze przeznaczą na zakup bardziej potrzebnych sprzętów czy zapasów. W trakcie rozgrywki zmierzymy się nie tylko z zarażonymi, ale także z pozostałymi uczestnikami zabawy.

Zgodnie z zapowiedzią The Day Before zmierza wyłącznie na komputery osobiste, choć jakiś czas temu deweloperzy poinformowali, że tytuł może pojawić się także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie bieżącego roku. Nadal nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!