Nowy zwiastun Stellar Blade. Główna bohaterka w centrum uwagi

Patrycja Pietrowska
2024/04/03 08:45
1
0

Twórcy prezentują Eve w akcji.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć 10-minutowy gameplay ze Stellar Blade. Gracze mogą również sprawdzać wersję demonstracyjną gry, która zmierza na PlayStation 5. Tymczasem twórcy nie zwalniają tempa przed premierą i prezentują nowy zwiastun z główną bohaterką w centrum uwagi.

Nowy zwiastun Stellar Blade. Główna bohaterka w centrum uwagi

Nowy zwiastun Stellar Blade skupia się na postaci Eve

Do sieci trafił już najnowszy zwiastun Stellar Blade. Tym razem twórcy skoncentrowali się na zaprezentowaniu głównej bohaterki, Eve. Krótki materiał wypełniony akcją znajdziecie na dole wiadomości.

Przyszłość ludzkości stanęła na krawędzi. Spustoszona przez dziwne, potężne stworzenia Ziemia stała się pustkowiem, a to, co pozostało ze zdziesiątkowanej rasy ludzkiej, uciekło do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po podróży z Kolonii EVE przybywa na opustoszałe pozostałości naszej planety z jasną misją: ocalić ludzkość i odbić Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która doprowadziła do jej zniszczenia. – głosi opis Stellar Blade w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Warto jeszcze raz przypomnieć, że gracze mogą sprawdzać wersję demonstracyjną Stellar Blade na PlayStation 5. Tytuł jest jedną z bardziej wyczekiwanych gier ekskluzywnych, które trafią na PlayStation 5. Dzięki demo zainteresowani mogą samodzielnie sprawdzić, czy produkcja spełni ich oczekiwania.

Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku. Gra zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
03/04/2024 10:06

Mnie rozwala fakt że skrajna lewica darła ryja na design bohaterki (jak zwykle) bo wg skrajnej lewicy jedyna reprezentacja to kiedy postacie są grube i brzydkie jak oni.

A potem się okazało że designer w zasadzie umieścił w grze swoją bardzo atrakcyjną żonę.  Czy ten fakt sprawił że skrajna lewica stuliła pysk i przeprosiła?

Absolutnie nie. Po prostu pomijają ten fakt tak samo jak pomijają wszystkie fakty które są dla nich niewygodne.