Stellar Blade na 10-minutowym gameplayu. Fragmenty walki z bossem i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2024/03/28 09:45
0
1

Nowe action-RPG od studia Shift Up zadebiutuje za niecały miesiąc.

Kilka dni temu zapowiedziano wersję demonstracyjną Stellar Blade. Zgodnie z przekazanymi informacjami demo nadchodzącej produkcji studia Shift Up zostanie udostępnione 29 marca 2024 roku, czyli już jutro. W sieci pojawił się natomiast 10-minutowy gameplay ze wspomnianego action-RPG, który pozwala sprawdzić, jak całość prezentuje się w akcji.

Stellar Blade na 10-minutowym gameplayu. Fragmenty walki z bossem i nie tylko

Do sieci trafił nowy gameplay ze Stellar Blade

Udostępniony przez redakcję Game Informer gameplay pochodzi z wersji demo, która – jak wspomnieliśmy wyżej – już jutro trafi w ręce użytkowników PlayStation 5. Przedstawione ujęcia skupiają się w dużej mierze na walce z oponentami. W materiale pojawiają się też fragmenty z dwóch starć z bossami. Nie zabrakło także miejsca na kilka przerywników filmowych.

Spustoszona przez dziwne i potężne stworzenia Ziemia została porzucona. Resztki zdziesiątkowanej rasy ludzkiej uciekły do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po przylocie z Kolonii EVE, członkini 7. oddziału powietrznodesantowego, przemierza zdewastowane pozostałości naszej planety. Jej cel jest jasny: ocalić ludzkość i odzyskać Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która ją zniszczyła – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Stellar Blade zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić wersję demonstracyjną nadchodzącej produkcji studia Shift Up.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!