Wiemy, kiedy zagramy w wersję demo Stellar Blade. Gracze wkrótce sprawdzą tytuł na PS5

Patrycja Pietrowska
2024/03/25 15:30
0
0

Już niebawem posiadacze PlayStation 5 będą mogli sprawdzić wersję demonstracyjną Stellar Blade.

Niedawno otrzymaliśmy nieco więcej szczegółów na temat obiecującego RPG akcji Stellar Blade. W pierwszej połowie marca w PlayStation Store pojawiła się wersja demonstracyjna produkcji, jednak szybko zniknęła ze sklepu. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z pomyłką – wiemy, kiedy użytkownicy konsol Sony będą mogli sprawdzić za darmo Stellar Blade.

Wiemy, kiedy zagramy w wersję demo Stellar Blade. Gracze wkrótce sprawdzą tytuł na PS5

Stellar Blade wkrótce otrzyma wersję demo

W mediach społecznościowych pojawiły się dobre wieści związane z nadchodzącą produkcją studia Shift Up. Użytkownicy konsol PlayStation 5 będą mogli bowiem sprawdzić wersję demonstracyjną Stellar Blade za darmo już od 29 marca 2024 roku. Gracze będą mogli zatem sprawdzać tytuł prawie miesiąc przed premierą pełnej wersji gry.
Stellar Blade jest jedną z bardziej wyczekiwanych gier ekskluzywnych dla konsol Sony w tym roku. Dzięki wersji demonstracyjnej zainteresowani będą mogli samodzielnie przetestować tytuł i zdecydować, czy ten odpowiada ich oczekiwaniom. Warto zaznaczyć, że postęp poczyniony w grze w ramach demo zostanie przeniesiony do pełnej wersji produkcji po premierze.
Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku na PlayStation 5. Tytuł ma zaoferować niesamowite wrażenia wizualne w postapokaliptycznym świecie, porywającą akcję, a także głęboką i niezapomnianą przygodę. W dynamicznej produkcji gracze wcielą się w postać Eve – członkinię 7. oddziału powietrznodesantowego.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!