Nowy zwiastun Gothic Remake z polskim dubbingiem. Fan podłożył głosy z oryginalnej gry

Radosław Krajewski
2023/08/15 21:50
0
0

I od razu brzmi to bardziej znajomo.

W ubiegły piątek podczas THQ Nordic Digital Showcase zaprezentowano nowy zwiastun Gothic Remake, który przedstawiał odświeżoną wersję Starego Obozu. Nie mogło zabraknąć wielu ikonicznych elementów, na czele z areną do walk, czy spotkaniem starych znajomych, w tym kucharza Snafa oraz Wrzoda. Wciąż nie wiemy, czy remake pierwszego Gothica otrzyma pełną polską wersję językową, ale w jednej z ról fani chcieliby usłyszeć Roberta Makłowicza. Aby jeszcze mocniej wczuć się w klimat świata Górniczej Doliny, jeden z graczy stworzył fanowski zwiastun Gothic Remake z polskimi głosami.

Nowy zwiastun Gothic Remake z polskim dubbingiem. Fan podłożył głosy z oryginalnej gry

Nowy zwiastun Gothic Remake z dubbingiem pochodzącym z oryginalnej wersji gry

Użytkownik YouTube’a Krystian Ogonowski przed kilkoma dniami podzielił się własną wersję nowego materiału z gry, w którym możemy usłyszeć polski dubbing. Gracz wyciął angielskie głosy i w ich miejsce wkleił polskie dialogi oraz inne efekty dźwiękowe, w tym chodzenia, uderzenia, czy walki mieczem z oryginalnej wersji Gothica. Kultowe głosy od razu sprawiają, że Stary Obóz brzmi tak, jak gracze zapamiętali go wiele lat temu.

Efekt nie jest doskonały, ale na tyle dobry, że w komentarzach pojawiły się posty osób, które myślały, że to oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem. Inni przyznali, że czekali na taką wersję i liczą, że nowy dubbing do Gothic Remake będzie równie udany, jak ten oryginalny.

GramTV przedstawia:

Krystian Ogonowski zainspirował również innych twórców do stworzenia własnych zwiastunów z podłożonym polskim dubbingiem. Swoją pracę przygotował również kanał Dorlay 31VIII, która także przypadła do gustu fanom. Oba zwiastuny zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że Gothic Remake nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!