Gothic Remake przedstawia Stary Obóz na nowym zwiastunie. Kiedy premiera?

Radosław Krajewski
2023/08/11 21:22
3
1

Na THQ Nordic Digital Showcase nie mogło zabraknąć nowego materiału z remake’u Gothica.

Jedną z największych niespodzianek tegorocznego THQ Nordic Digital Showcase był nowy zwiastun Gothica. Alkimia Interactive zaprezentowała, jak prezentuje się Stary Obóz w odświeżonej wersji pierwszego Gothica. Na materiale możemy zobaczyć kilka charakterystycznych miejsc, na czele z ogniskiem, na którym piecze się upolowana bestia, które to miejsce mogliśmy już wcześniej zobaczyć na oficjalnej grafice, a także słynna arena, w której bohater może sprawdzić swoje umiejętności walki.

Gothic Remake przedstawia Stary Obóz na nowym zwiastunie. Kiedy premiera?

Witamy w Starym Obozie! Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po najbardziej bogatym i rozległym obozowisku w Górniczej Dolinie. Razem z charyzmatycznym łotrzykiem spokojnie przejdziemy się po mieście, obserwując przyjazne interakcje z mieszkańcami i będziemy świadkami, jak są oni świadkami ferworu bitew na arenie!

Niestety Alkimia Interactive wciąż nie jest gotowe ujawnić, kiedy Gothic Remake trafi do sklepów. Na ogłoszenie daty premiery będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Gothic Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Gothic Remake – nowy zwiastun

Komentarze
3
Isrin22
Gramowicz
12/08/2023 11:12
koNraDM4 napisał:

Czy możemy spodziewać się bardziej rozbudowanej areny z walkami na bestie tak jak na trailerze? Może tak może nie. 

Potwierdzili na podcaście, że arena będzie bardziej rozbudowana. Walki z potworami też mają być.

koNraDM4
Gramowicz
12/08/2023 02:17
dariuszp napisał:

Czemu wszystko wygląda jakby słońce było 100km od ziemi? 

Widocznie uznali, że takie oświetlenie połączone z tą paletą barw da najbardziej mroczny klimat, jednakże mi to bardziej rzucało się w oczy na screenach niż w tym trailerze. 

Sam trailer pokazał sporo i zarazem nic. Czy możemy spodziewać się bardziej rozbudowanej areny z walkami na bestie tak jak na trailerze? Może tak może nie. O grze dalej mało wiemy konkretów, a to co widzimy na tym trailerze póki co nie jest potwierdzone. Miło natomiast, że pozostał oryginalny dźwięk śmierci ludzi - jak dla mnie coś pięknego i charakterystycznego dla Gothica.

dariuszp
Gramowicz
11/08/2023 21:51

Czemu wszystko wygląda jakby słońce było 100km od ziemi? 
Trwa Wczytywanie