Rozszerzony zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu ujawnia wielką tajemnicę

Radosław Krajewski
2021/09/06 14:20
0
0

Przed seansami Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni w kinach IMAX można zobaczyć rozszerzony zwiastun trzeciej części Spider-Mana.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Sony Pictures nareszcie wypuściło pierwszy zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu. W zapowiedzi pojawił się tajemniczy prawnik, który pomoże oskarżonemu o morderstwo Peterowi Parkerowi uniknąć poważnych tarapatów. Niestety studio nie ujawniło tożsamości tajemniczego mężczyzny, pokazując jedynie zarys jego sylwetki. Dla fanów było jasne, że adwokatem broniącym Spider-Mana jest Matt Murdock, czyli nikt inny, jak sam Daredevil. Tym samym Marvel wprowadziłby do swojego uniwersum nowego superbohatera, o czym wielokrotnie informowały przecieki dotyczące fabuły filmu. O całą sprawą zapytany został Charlie Cox, który miałby powrócić do roli Daredevila po udziale w serialu Netflixa. Aktor zaprzeczał wszelkim plotkom i fanowskim teoriom. Przy okazji premiery Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni poznaliśmy wielką tajemnicę z pierwszego zwiastuna, która rozczarowuje wiele osób.Rozszerzony zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu ujawnia wielką tajemnicęPrzed seansami najnowszego filmu Marvela w kinach IMAX wyświetlany jest zwiastun Spider-Mana: Bez drogi do domu (niestety nie w naszym kraju). Sony Pictures przygotowało rozszerzoną wersję trailera, który nie zawierał nowych scen, ale za sprawą wielkiego ekranu wszystkie kadry zostały poszerzone. Dzięki temu w specjalnej wersji zwiastuna pojawia się twarz prawnika, który okazuje się nie adwokatem Parkera, ale jednym z detektywów, w którego wciela się Arian Moayed. O jego dołączeniu do obsady filmu informowaliśmy w tym miejscu. Na poniższym materiale nagranym z kina możecie zobaczyć momenty, które pierwotnie oszukały część fanów liczących na udział Matta Murdocka w filmie.

Spider-Man: Bez drogi do domu opowiada o dalszych losach Petera Parkera, który został nie tylko oskarżony o zabójstwo Quentina Becka, ale również zdradzono jego prawdziwą tożsamość całemu światu. Zagubiony nastolatek nie może liczyć na swojego mentora Tony’ego Starka i wraz z MJ i Nedem muszą uporać się z zagrożeniem. Gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, na pomoc przybywa Doktor Strange. Niestety na Spider-Mana polują przeciwnicy z alternatywnych rzeczywistości, którzy przedarli się do głównego świata przez wyrwę. Parker będzie musiał wyeliminować zagrożenie i oczyścić swoje imię.

Reżyserem filmu jest Jon Watts, autor poprzednich dwóch filmów o Spider-Manie, który niedługo rozpocznie pracę nad Fantastyczną czwórką. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, J.K. Simmons, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei, Jamie Foxx, Alfred Molina, Martin Starr oraz Tony Revolori.

GramTV przedstawia:

Spider-Man: Bez drogi do domu zadebiutuje w polskich kinach 17 grudnia.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!