Nowy plakat oraz opis fabuły Czarnej Pantery 2. Zbroja Ironheart zaprezentowana

Radosław Krajewski
2022/07/25 11:30
1
0

Poznaliśmy nowe szczegóły o drugiej części Czarnej Pantery, oraz otrzymaliśmy wgląd na strój następczyni Iron Mana.

Pierwszy zwiastun Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu zadebiutował podczas panelu Marvela na odbywającym się w minionym tygodniu San Diego Comic-Con. Zapowiedź filmu nie zdradziła najważniejszej z niespodzianek, czyli kto zostanie nowym superbohaterem i obrońcą afrykańskiego państwa. Oszczędny w dialogi trailer nie odkrył losów króla T’Challi, ale z pomocą przyszedł oficjalny opis, który ujawnił, że twórcy uśmiercili postać i w filmie zobaczymy tego konsekwencje.

Nowy plakat oraz opis fabuły Czarnej Pantery 2. Zbroja Ironheart zaprezentowana

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – oficjalny opis fabuły

Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje, walczą, aby chronić swój naród przed interwencją światowych potęg po śmierci króla T'Challa. Gdy Wakandczycy starają się zaakceptowany kolejny rozdział ich historii, bohaterowie muszą połączyć siły z pomocą Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy.

Podczas imprezy Marvel przedstawił również nowy plakat produkcji, który prezentuje Ramondę, Shuri oraz Nakiię na tle Czarnej Pantery. Plakat został przygotowany specjalnie na San Diego Comic-Con i nie został jeszcze oficjalnie udostępniony w sieci.

GramTV przedstawia:

Swój panel podczas wydarzenia miała również firma Funko, która zaprezentowała figurki z drugiej części Czarnej Pantery. To pierwsza okazja, aby przyjrzeć się kostiumowi Ironheart, która według doniesień ma zastąpić w MCU Tony’ego Starka. W zwiastunie mogliśmy zobaczyć, że bohaterka przygotowuje swoją zbroję i jak potwierdza poniższe zdjęcie figurki, jej strój będzie znacząco różnił się od naszpikowanego technologią kostiumu Iron Mana. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

Za drugą część Czarnej Pantery ponownie odpowiada Ryan Coogler, który napisał scenariusz i wyreżyserował nowy film Marvela. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – oficjalny opis fabuły, Nowy plakat oraz opis fabuły Czarnej Pantery 2. Zbroja Ironheart zaprezentowana
The Direct
Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
25/07/2022 13:08

Wygląda spoko ale straszny patos idzie ze tego (nawet jak na standardy Marvela). Ten film stał się chyba pewnego rodzaju "manifestacją" a nie kinem akcji...