Mecenas She-Hulk na nowym zwiastunie. Pełna niespodzianek zapowiedź serialu

Radosław Krajewski
2022/07/24 11:20
0
0

Marvel zaprezentował nową zapowiedź swojego najbliższego serialu z uniwersum.

Do premiery Mecenas She-Hulk pozostał już mniej niż miesiąc i Marvel Studios wykorzystało San Diego Comic-Con na promocję swojego nowego serialu. Kuzyka Bruce’a Bannera otrzymała kolejny pełnoprawny zwiastun, na którym możemy zobaczyć wiele nowych scen. Przy okazji ogłoszono, że w serialu pojawi się Daredevil grany przez Charliego Coxa, a także Wong i Abomination.

Mecenas She-Hulk na nowym zwiastunie. Pełna niespodzianek zapowiedź serialu

Według twórców będzie to pierwszy sitcom w historii MCU. Serial postawi główny nacisk na humor, a dzięki częstym łamaniu czwartej ściany przez tytułową bohaterkę, otrzymamy wiele zabawnych scen, która będzie na bieżąco komentowała otaczającą ją rzeczywistość. Studio zdecydowało się również, że każdy z odcinków będzie trwał około 30 minut.

Mecenas She-Hulk – zwiastun z San Diego Comic-Con

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

GramTV przedstawia:

Mecenas She-Hulk zadebiutuje 17 sierpnia na Disney+. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

Mecenas She-Hulk – zwiastun z San Diego Comic-Con, Mecenas She-Hulk na nowym zwiastunie. Pełna niespodzianek zapowiedź serialu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!