Thymesia – nowe fragmenty rozgrywki z mrocznego i wymagającego RPG-a akcji

Mikołaj Ciesielski
2022/03/19 17:00

Deweloperzy z OverBorder Studio dzielą się kolejnymi ujęciami ze swojej produkcji skierowanej do fanów gier soulslike.

Thymesia – nowe fragmenty rozgrywki z mrocznego i wymagającego RPG-a akcji

Thymesia, czyli mroczne action-RPG dla fanów gier z gatunku soulslike, miało zadebiutować na PC w zeszłym roku, ale już w listopadzie poinformowano, że na premierę tytułu przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Tymczasem deweloperzy z OverBorder Studio postanowili przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji i opublikowali kolejne fragmenty rozgrywki, które pozwalają nam sprawdzić, jak Thymesia prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Najnowszy gameplay skupia się całości na unikach, które będą istotnym elementem systemu walki w nadchodzącej produkcji OverBorder Studio. Wspomniana mechanika otrzyma własne drzewko umiejętności i przyda się nie tylko w trakcie defensywy, ale posłuży również do wyprowadzania własnych ataków. Deweloperzy zapewniają także, że perfekcyjne wykonane uniki będą odpowiednio nagradzane, co zaprezentowano na materiale.

Na koniec przypomnijmy, że Thymesia zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja OverBorder Studio ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery gry. Tymczasem rzućcie okiem na najnowsze fragmenty rozgrywki i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po kolejnego reprezentanta gatunku soulslike.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kenjiro
Gramowicz
19/03/2022 20:32

Tragedia. Przeciwnicy poruszają się w zwolnionym tempie, a unik jest przesadzony trzykrotnie, jakby ktoś rolki protagoniście przypiął.