Thymesia nie zadebiutuje w tym roku, ale doczeka się za to wersji na PS5 i XSX

Mikołaj Ciesielski
2021/11/19 16:55

Mroczne i wymagające action-RPG otrzymało także nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Thymesia nie zadebiutuje w tym roku, ale doczeka się za to wersji na PS5 i XSX

Pod koniec sierpnia deweloperzy z OverBoard Studio informowali, że Thymesia, czyli nowe mroczne i wymagające action-RPG, zadebiutuje na komputerach osobistych 7 grudnia bieżącego roku. Okazuje się jednak, że na wspomnianą produkcję będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Twórcy poinformowali bowiem, że gra trafi do sprzedaży dopiero w 2022 roku. Nie podano jednak dokładnej daty.

OverBoard Studio podzieliło się również dobrymi wieściami, które powinny spodobać się posiadaczom najnowszych konsol Sony i Microsoftu. Thymesia doczeka się bowiem nie tylko wydania na PC, jak informowano do tej pory, ale otrzyma też wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Ponadto twórcy opublikowali nowy zwiastun nadchodzącego souls-like’a. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, dzięki którym możemy ponownie zobaczyć, jak tytuł prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Niegdyś kwitnące dzięki mocy alchemicznej królestwo dotknęła tragedia. Gdy cena alchemii wyszła na jaw, podjęto opłakaną w skutkach próbę zaprzestania jej użytkowania – w ciągu kilku dni królestwo pogrążyło się w chaosie, a jego ulice wypełniły potwory. Klucz do zrozumienia przyczyn katastrofy leży w dłoniach Corvusa, ale ten stracił pamięć. Prawda kryje się w jego wspomnieniach, ale za każdym razem, gdy sięgnie do pamięci, znajduje tylko więcej tajemnic – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Thymesia czerpie garściami z innych gier z gatunku souls-like. Podobnie jak w pozostałych produkcjach tego typu, tak i w przypadku dzieła OverBoard Studio rozgrywka skupiać będzie się przede wszystkim na wymagających starciach z oponentami. System walki jest krwawy i dynamiczny. Thymesia ma również zaoferować dużą swobodę w rozwoju kierowanej przez nas postaci, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł samodzielnie zdefiniować swój styl walki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!