Nowa wojowniczka nie trafi do Mortal Kombat 1 w planowanym terminie. Na Kameo trzeba będzie jeszcze poczekać

Patrycja Pietrowska
2024/06/19 12:00
0
0

Netherrealm Studios przekazuje wieści związane z debiutem kolejnej postaci w bijatyce.

Na początku czerwca do listy grywalnych postaci w Mortal Kombat 1 dołączył Homelander. Zaprezentowany wcześniej gameplay trailer pozwolił przyjrzeć się zdolnościom wojownika, a także dwóm brutalnym fatality. Ponadto na materiale mieliśmy okazję rzucić okiem na Ferrę, która w roli Kameo miała ukazać się pod koniec bieżącego miesiąca. Okazuje się jednak, że na postać przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 1

Ferra trafi do Mortal Kombat 1 w roli Kameo w drugiej połowie lipca

Netherrealm Studios podzieliło się w mediach społecznościowych informacją dotyczącą kolejnej wojowniczki, która miała trafić do Mortal Kombat 1 w roli Kameo pod koniec czerwca. Jak przekazano, deweloperzy potrzebują „trochę więcej czasu”, aby upewnić się, że postać „będzie mogła pomagać najlepiej, jak potrafi. Zgodnie z treścią wpisu, Ferra zadebiutuje we wczesnym dostępie dla posiadaczy Kombat Pack wraz z innym zawodnikiem.

Wojowniczka Kameo trafi zatem do bijatyki 23 lipca, czyli tego samego dnia, w którym posiadacze Kombat Pack otrzymają wczesny dostęp do Takedy Takahashi. Będą to jednocześnie ostatnie dwie postaci, które ukażą się w Mortal Kombat 1 w ramach pierwszego roku wsparcia.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że ruchom Ferry mogliśmy przyjrzeć się na gameplay trailerze prezentującym Homelandera. Zawodniczka pochwaliła się również swoim fatality.

Odkryj odrodzone uniwersum Mortal Kombat™ stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat™ 1 rozpoczyna nową erę w kultowej serii z nowym systemem walki, trybami gry i ruchami Fatality! – głosi opis gry Mortal Kombat 1.

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Mortal Kombat 1 zadebiutowało 19 września 2023 roku. Bijatyka, za którą odpowiedzialne jest Netherrealm Studios jest dostępna na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!