Nowa gra twórcy pierwszego Silent Hill będzie straszyć na Summer Game Fest 2024

Mikołaj Ciesielski
2024/06/06 12:30
0
0

Już w ten piątek zobaczymy pierwszy gameplay ze Slitterhead.

Od zapowiedzi Slitterhead minęło już trochę czasu. Wygląda jednak na to, że prace nad nową grą twórcy pierwszej części Silent Hill zmierzają w dobrym kierunku. Już niedługo – jak się okazuje – będziemy mogli bowiem zobaczyć wspomnianą produkcję w akcji. Bokeh Game Studio, na którego czele stoi Keiichiro Toyama, jeszcze w tym tygodniu pokaże bowiem pierwszy gameplay ze swojego horroru.

Nowa gra twórcy pierwszego Silent Hill będzie straszyć na Summer Game Fest 2024

Slitterhead z prezentacją rozgrywki na Summer Game Fest 2024

Dobrymi wieściami dla wszystkich miłośników horrorów podzielił się Geoff Keighley. Kanadyjski dziennikarz i prezenter opublikował wpis na portalu społecznościowym X, w którym poinformował, że na Summer Game Fest 2024 zobaczymy pierwszy gameplay z gry Slitterhead. Wraz ze wspomnianą informacją udostępniono również grafikę z nadchodzącej produkcji Bokeh Game Studio.

Warto dodać, że Summer Game Fest 2024 rozpocznie się już jutro – 7 czerwca 2024 roku – o 23:00 czasu polskiego. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie trwać około 2 godziny, a pokaz ma być w „dużej mierze” skupiony na wcześniej zapowiedzianych produkcjach. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo ze znajdującego się w Kalifornii YouTube Theater.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Slitterhead ma stanowić powrót do korzeni horroru. Zgodnie z zapowiedziami Bokeh Game Studio nie chcą straszyć graczy na siłę. Zamiast tego wspomniana produkcja spróbuje zakwestionować znaną nam rzeczywistość, co samo w sobie ma budzić w użytkownikach poczucie grozy i niepokoju.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!