Nick Fury w Tajnej Inwazji. Nowe spojrzenie na bohatera w serialu Marvela

Radosław Krajewski
2022/09/07 11:40
0
0

Były szef S.H.I.E.L.D. ponownie zmieni swój wygląd.

Tajna Inwazja to jeden z wielu zapowiedzianych na przyszły rok seriali Marvela. Produkcja przedstawi dalsze losy Nicka Fury’ego i rasy Skrulli, których poznaliśmy w pierwszej części Kapitan Marvel. Twórcy obecnie pracują nad dokrętkami, które mają potrwać kilka miesięcy. Studio już jednak zaplanowało pierwsze gadżety z Tajnej Inwazji i do sieci trafiło zdjęcie figurki Nicka Fury’ego z serii Funko Pop.

Nick Fury w Tajnej Inwazji. Nowe spojrzenie na bohatera w serialu Marvela

Nick Fury w Tajnej Inwazji – wygląd bohatera

Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu oficjalnej figurki, Nick Fury nie będzie korzystał ze swojej opaski na oko. Zamiast tego odsłoni swoje chore oko wraz z trzema rysami pazurów, które są dziełem Goose’a, czyli Flerkena zamienionego w kota. Brodaty bohater ubrany będzie w skórzaną kurtkę i zielone spodnie (pod kolorystykę serialu) oraz czarną czapkę. Figurki niestety nie trafi do regularnej sprzedaży i jest to limitowana edycja wyłącznie dla uczestników nowojorskiego Comic-Con 2022.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Emilia Clarke, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonald i Carmen Ejogo. Debiutu serialu możemy spodziewać się wiosną 2023 roku wyłącznie na Disney+.

Nick Fury w Tajnej Inwazji – wygląd bohatera, Nick Fury w Tajnej Inwazji. Nowe spojrzenie na bohatera w serialu Marvela
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!